Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre sötétbarna elegáns...

Esküvőre sötétbarna elegáns denevérujjú blúz és nagyon sötétkék sztreccs farmer ciki?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 90 kg vagyok és egyberuha nem áll jól nekem, valamint nem is kapok magamra nagyon ruhát,hogy vegyek esetleg valami mást. A denevérujj takarja a vastag karom, a farmer pedig a legjobb nadrágom azok közül ami rám jön. Szóval nem fekete, de sötét színű ruhában mennék. Ciki?

2016. júl. 21. 02:27
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
A farmer nadrág ciki nem a sötét szín.
2016. júl. 21. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

Igaza van az első válaszolónak. Farmernadrágban nemhogy ultraciki esküvőn megjelenni, de rendkívül tapintatlan dolog is.

Nem tudom milyen magas vagy, de 90kg azért nem a világ vége. Térd alá érő szoknyát simán felvehetsz egy bő szabású felsővel. Ez az összeállítás leginkább ceruzaszoknyához megy. Diszkrét, és elegáns megjelenést kölcsönöz.

2016. júl. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Annyira szeretnék szoknyát felvenni, tegnap vettem egy nagyon exkluziv egyberuhát, ami a próbafülkében még tetszett is. Itthon felvettem megmutatni a páromnak, azt mondta nevetségesen nézek ki, kiemeli a hasamat, stb. Ő mondta,hogy inkább ezt a nadrágos összeállítást vegyem fel. A nadrág anyagán nem látszik egyébként, hogy farmer. Nagyon elegáns. Hogy tudok ide képet küldeni?
2016. júl. 21. 09:32
 4/10 A kérdező kommentje:
169cm vagyok.Nagy kerek asszonyos fejem van. Ruhában, szoknyában úgy nézek ki mint egy tenyeres-talpas parasztasszony. :) Nem a vidékieket akarom ezzel bántani! :)
2016. júl. 21. 09:38
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
hm oldalán van egy csomó csinos plus size ruha. vagy ha nem is ruha, de inkább valami elegáns nadrág + blúz, ez a sötétbarna denevérujjú cucc elég borzalmasan hangzik..
2016. júl. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

A farmer borzasztó választás lenne, a kedves párodnak ezen a téren semmi ízlése nincs ezek szerint. (Remélem ő nem abban akar megjelenni) A denevérujjú blúz szerintem nem esküvőre való.

Menj be egy komolyabb üzletbe és kérd az eladó segítségét. Neki illik tudnia, hogy mi áll jól, tud ajánlani az alakodnak megfelelő ruhát. Azért mondom hogy komolyabb üzletbe, mert a kínai eladók mindenre azt mondanák "lenni nagyon csinos, lenni jó alak":D

Nem feltétlen kell egyberuhát választanod, lehet külön szoknya és felső, vagy egy csinos felső egy elegáns nadrággal.

Ilyen fazonú ruhákat (peplum) próbálhatnál esetleg, ezt szokták javasolni plus size hölgyeknek.

[link]

[link] (Ne ezüst színű nadrággal, de egy sima szürke jó választás lehet)


De hogy te magad is meríts ötletet:

[link]


Mindenképp szerezz be egy alakformáló fehérneműt is. Lehet hogy nem is kell új ruhát venned, hanem amit legutóbb vásároltál, az is jól fog állni egy ilyen bodyval.

2016. júl. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én esküvőre mindenképp valami visszafogott, de elegáns ruhát javasolnék egy szép szandállal. 90 kg nem vészes, simán találni divatos ruhát.

Néhány tipp:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2016. júl. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Úgy tűnik, mindenki amondó,hogy egyberuha legyen. :)
2016. júl. 21. 17:22
 9/10 anonim ***** válasza:

gondolom már voltál azóta az esküvőn, de azért írok, mert én is 90 kg vagyok, és alacsonyabb is nálad. nekem minden ruhám olyan, hogy szűkebb és ujjatlan a felső része, és a derekától a szoknya egy viszonylag sűrű bő szoknya. nem szeretem a szűk szoknyát, mert attól nagyon látszik a hasam. szépek a lábaim, szóval szeretem ha térd fölé ér egy kicsit, különösen mert még fiatal vagyok. látom a karjaidat nem szereted mutogatni, erre megoldás lehet az ujjas ruha vagy egy kardigán/blézer. a tesco ruházati részén elég nagy méretekig felmennek (52-essel is találkoztam már), és szoktak lenni ilyen fazonú ruhák. ha van a közeledben, a hádába is érdemes elmenni, ott is szokott ilyesmi lenni. én is egy kicsit asszonyosan nézek ki szoknyában, de ha stílusos és fiatalos az amit viselek, akkor nem is számít szerintem.


a kedvenc ruhám ez ( [link] ), csak az enyém nem lila hanem pink, és hátul szoktam megkötni. ezt viseltem gólyabálra, és anyukám ez alapján varrta a ballagási ruhámat (más színűnek kellett lennie), és mindig mindenkinek nagyon tetszem benne, mondják hogy csinos vagyok. ha találsz egy olyan ruhát ami tetszik, és boldogan viseled, akkor mindenki azt fogja nézni hogy milyen csinos vagy!!

2016. aug. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ciki
2016. aug. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!