Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magas, vékony lányok! Hol...

Magas, vékony lányok! Hol szoktatok hosszúnadrágot vásárolni?

Figyelt kérdés

Mostanában kb minden boltban szétnéztem,és a 34es nadrágok többsége passzol az alakomhoz,azonban kétségbe vagyok esve egy picit. Minden nadrág rövid rám,konkrétan lazán 10 centiket kellene még hozzátenni. Tudom,vannak direkt rövidebb szárú nacik is,azonban a 165 cm körüli barátnőimnek nem voltak rövidek egyáltalán.

Segítsetek,nem járhatok télen shortban.:(



2016. júl. 30. 02:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy?
2016. júl. 30. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak mert én 1.70.Kínaiban szoktam gatyát venni néha,nekem meg az a bajom hogy olyan b@ szom hosszúak hogy győzi az ember szabóhoz vinni.Többe van az átalakítás mint amennyibe a nadrág kerül.
2016. júl. 30. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

173,de lemértem múltkor a lábaimat,95 cm hosszúak. Na erre nem könnyű jó darabot találni.

Szétnézek akkor majd ott is,köszi!:)

2016. júl. 30. 02:30
 4/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Én 172, a legtöbb ilyen kommersz üzletben én szoktam találni. zara, h&m, ilyenek
2016. júl. 30. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
a 173 mióta magas? 178-tól kezdődik a modell alkat :D
2016. júl. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
H&M
2016. júl. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5,senki nem mondta,hogy modell alkat vagyok,de oké,köss belém. (Amúgy kicsit rosszul vagy informálva,már 173 centivel lehetne modellkedni is,ha akarnék.)

A többieknek köszönöm!:)

2016. júl. 30. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!