Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki mióta hord férfi tangát és...

Ki mióta hord férfi tangát és mért kezdte?

Figyelt kérdés
Kényelmes,stb..

2016. aug. 6. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
van női tanga, meg tanga b**iknak, férfi tanga nem létezik
2016. aug. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Mióta szertornára járok 8 éves korom óta.
2016. aug. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Én már vagy 6-8 éve legalább. :) Egyik nyári kánikulában barátnőm rábeszélt, hogy ez sokkal szellősebb, meg neki alapból bejönne ha inkább tangát hordanék, mert szerinte nagyon szexi. :) És igaza volt, sokkal kényelmesebb, azóta csak tangát hordok mindig. :)
2016. aug. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Nőit hordok kb. 9 éve.
2016. aug. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már lassan 18 éve csak tangát hordok. Sokkal kényelmesebb
2016. aug. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
85%

Mint sokan én se magamtól kezdtem el hordani. Az akkori barátnőmtől kb 20 éve kaptam még fehér Skiny (string tangát). Derékrészen vastag gumi és középen pamut. Először fel se akartam venni, de aztán ez megváltozott. Legtöbbször már azt hordok, sportolásnál egyértelműen kényelmesebb, volt már hogy a boxer gyűrődése kidörzsölte lábam. Ez ennél a típusnál nem fordulhat elő. Most már gyűjtő vagyok és próbálok minden félét begyűjteni.


Első daraboknél még BP-n tanultam és ilyen alsót majdnem minden nagyobb üzletben és plázába lehetett venni:

Schiesser, Bunto Blanko. Skiny-nem több típusa is volt és az Intimissimi-nek is voltak ilyen darabjai és emlékszem egy Bruno Banani boltra is

Lassan ezek az alsók lassan kikoptak az üzletekből sőt még a plázákból.

Korábban még tudtam Németországból is beszerezni, de ott is egyre kevesebb vagy inkább csak a nagyobb boltokban van.

Furcsa, de nem tudom miért, de egy boxer kint majdnem annyiba kerül(t) mint egy tanga.

Az német márkák itthon nem kaphatók, valószínűleg az áraik miatt: Olaf Benz, Bruno Bannani vagy Manstore

(egy magyar weboldal árul ilyeneket, de azok kinai másolatok és köszönőviszonyban sincsenek az eredeti minőségével és árával )

Egyszer még németben beszélgettem egy eladóval az alsókról, hogy miért veszek három alsót is. Mondtam Mo.n elig lehet kapni és aki ilyent hord az melegnek

tartják. Érdekesnek tartotta, mert elmondása szerint a melegek teljesen más alsót szoktak vásárolni nála. (sztrecs boxer, min boxer).


Az utánpótlás manapság nehezebb de nem lehetetlen – interneten kell rendelni. Nem is tudnék olyan boltot Mo. ahol ilyen lehet venni és ezekből a márkákból választék is lenne. Rendelni aliexpress.com vagy ebay.com (az ebay.de is vannak, de az óriási szállítási költség miatt ez kiesik)

Rendeltem már a kriszsartoria.hu oldalról. Nem a legolcsóbb de jó minőségű és vannak nem hétköznapi darabjai.

Most találtam egy új oldalt mensuas.com talán kipróbálom.

2016. szept. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik éjjel arra ébredtem nincs rajtam az alvó alsó nadrágom. Mint utólag kiderült merevedésem volt és barátnőm levette rólam hogy ne szorítson....én meg gondoltam vissza vágok neki, így én is így tettem másik éjjel, a tangáját amiben aludt levettem róla és valamiért felvettem. Ő ezt pont észre vette, és azóta csak az a vágya hogy tanga legyen rajtam. Van is már több színű ( rózsaszín, piros, halványkék, fehér ) zsinor szerű, és ezt kell hordanom itthon, ebben kell aludnom. Nem mondanám hogy jól érzem magam benne, de a nemi szervemet nem szorítja és nekem az a lényeg. 1 hónapja vagyunk így kb. :-)
2016. dec. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Csak is tanga
2017. jún. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%

Kb 1 éve kezdtem el hordani. Párom mindig mondta h jó a seggem, megnézné h h áll rajta a tanga. Kíváncsi voltam én is. Kaptam tőle, felvettem, és annyira megtetszett mindkettönknek h azóta csak tangát hordok. Van sima tangám, Y tangám is.

Kényelmesek.

26/f

2017. jún. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!