Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sűrgős! A Sportsdirec-től aki...

Sűrgős! A Sportsdirec-től aki rendelt már mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Mik a szállítási feltételek (kell-e vámot vagy adót fizetni és ha igen az mennyi)? Postai úton érkezik vagy futárszolgálat hozza ki? (És ha futárszolgálattal akkor általában délőtt vagy délután érkezik meg?) A ruhák valóban jó minőségűek? Ha például nem jó a méret akkor vissza küldeni lehet vagy ez hogy működik ennél a cégnél? Most rendelnék először külföldről és nem nagyon tudom hogy ez hogy működik. Előre is köszönöm a válaszokat :)
2016. aug. 8. 18:40
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocs a sok kérdést :)
2016. aug. 8. 18:41
 2/2 anonim válasza:

Rendeltem már többször is, mert mindig elcsábultam. Dhl-el szállíttatnak, kb 3000 ft a díja. Nekem a rendelt cuccok általában kicsik lettek, visszaküldeni nem éri meg, mert visszafele nagyon drága a dhl díja. Angliából jön az áru, így vámot nem kell fizetni.

Több üzletük van Magyarországon... Inkább javasolnám, hogy először menj el, és nézd meg a méreteket, minőséget.

2016. aug. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!