Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

Hol lehet ilyen ruhát kapni? Milyen üzletekben?

Eddig nem igazán volt szükségem ilyenre, mert a középiskolában külön egyenruhánk volt.

[link]

Ezen a képen gondolom csak egy ing és egy szoknya össze van pároztatva, de én kifejezetten ruhát szeretnék. Tehát a szoknya rész és az ing rész egybe van varrva.

Nem valami különleges darabot szeretnék, sima fekete-fehér kombináció.

Tudna nekem valaki üzleteket ajánlani ehhez?

Keress kérdéseket hasonló témákban: öltözet, viselet, alkalmi, ruha, elegancia, ünnepség, megjelenés, egyenruha, fekete, fehér

2016. aug. 9. 21:20  Privát üzenet  

A válaszok
hát ha nem találsz ilyet egy üzletben sem, akkor keress egy jó varrónőt és egyezkedj vele, hogy ilyet szeretnél :)

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2016. aug. 9. 21:30 Privát üzenet
Ha nem találsz üzletekbe, lehet, hogy ebayen vagy más ruhás oldalon tudsz pont ilyet találni. :)

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2016. aug. 9. 21:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Csak azért egy ilyet, szeretnék felpróbálni. :(

Nem akarom, hogy elálljon. Pont azért szeretnék ruhát, mert az is zavar, ha az ing a szoknyából kibuggyan.

# 3/6Időpont 2016. aug. 9. 22:06 Privát üzenet
Én eddig csak kínai üzletekben láttam olyat,hogy egybe van.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2016. aug. 9. 23:38 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90
Én a New Yorkerbe láttam ilyet egyben

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2016. aug. 10. 10:22 Privát üzenet
Arra, hogy az ing kijön a szoknyából, ajánlom neked a bodys ingeket.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2016. szept. 9. 20:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A Budapesti Árkádban melyik üzletekben érdemes ünneplős ( ballagásra) ruhát venni?
Vásároltatok már a Lidl üzletekben Esmara ruhát? Milyen minőségű volt? Megéri ezeket a cuccokat megvenni?
A H&M üzletekben van még kirakva ruhagyűjtő, le lehet még adni ruhát?
Mely üzletekben adnak fotózásra ruhát?
Tudnátok segíteni? Ilyen vagy ehhez hasonló ruhát melyik Magyarországon is megtalálható üzletekben lehetne találni?
Milyen üzletekben lehet venni fűzős ruhát?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!