Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek hány darab nadrágotok,...

Nektek hány darab nadrágotok, polotok van?

Figyelt kérdés

Érdekel, mert ugye elég gáz, ha minden 2. hétvégén ugyanaz a ruha van az emberen.

Hosszú nadrágból van 4, rövid plóló kb 5-6 és hosszú pólóbol 4. Van még, de azokat csak otthon hordom...

Ez kevés szerintetek?


2016. aug. 17. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Az sem gáz ha minden második nap ugyanazt hordod... teljesen mindegy.

2 nadrágom van és két szoknyám. Pólóból sok, nem tudom, nem számolgatom, amúgy is szinte ugyanúgy néz ki mind, szóval másnak úgy tűnhet állandóan ugyanazt hordom... de mit számít ez komolyan? Ha mindig van tiszta ruhád amit fel tudsz venni akkor már elég.

2016. aug. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem hiába van vagy 25 rövidujjum, mindig van 3-4, ami aktuális kedvenc, és általában azokat váltogatom. Hosszú nadrágból van 5, hosszúujjuból meg úgy 2-3 van mindössze.

21/f

2016. aug. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A szórakozóhelyeken fotóznak, aztán már ne állandóan abba "villogjak" :D, pláne ha bejelölnek FB-n.
2016. aug. 17. 20:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem sokkal több van mint neked,de nem tartom gáznak.Sokak vannak még így.

Az az igazság,hogy így kapásból a felsőim számát nem tudom megmondani.

De hosszú nadrágból nekem is 4 van.Abból szerintem nem kell több.Rövidből 2,mert egybe ruhákba és szoknyákba is járok.

2016. aug. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

- póló 5, + 5 hosszabb ujjú

- nadrág 2 leggings és 2 rövidgatyó

- szoknya 4

- ruha 2

2016. aug. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!