Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A H&M online boltjában már...

A H&M online boltjában már többedszer fordult elő véletlen leárazás. Sajnos lemaradtam róla, nektek sikerült már elcsípni? Minden nap nézni kell, vagy hogy értesültetek róla?

Figyelt kérdés

2016. aug. 19. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem postázzák ki ha véletlen van elírva az ár.
2016. aug. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom ez hogy működhet...

Egyszer pár hete nézegettem a ruhákat és volt 18 Ft-ért póló, meg 150 Ft-ért rövidnadrág. Rákattintottam, ahol ugye méretet / színt kell választani és ott már nem így volt, hanem 1890 Ft , meg 2500 meg ilyesmik.

Elég sokszor nézegettem, de én még nem találtam így valóban ilyen filléres áron ruhákat, csak azt olvasom mindig, h x meg y vett 18 meg 20 Ft-ért cuccokat...

2016. aug. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én most vettem 190ft-ért kantáros babaruhát pólóval, 6ezer ft helyett. Állitolag véletlen volt de nekem kiküldik. Holnap jön. Nem töröltek minden rendelést.
2016. aug. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én nekem sikerült lecsapni egy ilyenre:) első válszoló: valakinek kiviszik vkinek viszont nem... Én egyébként vettem 3 ruhát meg egy szandált ami 4990 ft helyett 490 ft volt :) és a végösszeg eredeti ára: majdnem 50000 ft lett volna (4 termékért) így viszont fizettem 2050 ft-ot :) nézni kell ez igy van, vagy fb -n bemenni egy jó kis h&m es csopiba ott elterjednek az ilyesmi hírek és ha időbem észre veszed akk te is lecsaphatsz:) remélem tudtam segíteni
2016. aug. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én nekem sikerült lecsapni egy ilyenre:) első válszoló: valakinek kiviszik vkinek viszont nem... Én egyébként vettem 3 ruhát meg egy szandált ami 4990 ft helyett 490 ft volt :) és a végösszeg eredeti ára: majdnem 50000 ft lett volna (4 termékért) így viszont fizettem 2050 ft-ot :)(már a posta is benne van):) nézni kell ez igy van, vagy fb -n bemenni egy jó kis h&m es csopiba ott elterjednek az ilyesmi hírek és ha időben észre veszed akk te is lecsaphatsz:) remélem tudtam segíteni
2016. aug. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!