Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen jobbfajta, ár/érték...

Milyen jobbfajta, ár/érték arányban is elfogadható férfi parfümöket tudnátok javasolni?

Figyelt kérdés
EDP és EDT kategóriában is érdekelnének a válaszok
2016. aug. 22. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Mégis milyen jellegű illatot keresel, és mennyiért?


Tudok írni tippeket, de a legjobb szerintem ha bemész valahová, próbálgatsz, aztán neten megrendeled olcsóbban (pl iparfumeria).


Douglas oldalán pedig mindig fent vannak az elmúlt hónap bestsellerei.

2016. aug. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Milyen jellegű illatok vannak? Voltam már boltban és szagolgattam parfümöket, de inkább a tapasztaltabbak véleményére hallgatnék.
2016. aug. 22. 21:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Aromás - ezt inkább zöldfűszeresnek lehetne fordítani pl menta, bazsalikom, levendula, talán ide sorolhatnám a dohányt is (semmi köze a cigihez, nagyon kellemes tud lenni)

Cyphre - cédrust jelent, de ez inkább egyfajta fás/mohás illat

Citrusos

Bőr - az anyag, nem az emberi bőr

Orientális - minden fűszeres illat, sokszor a vaníliát is ide sorolják, de vannak balzsamos (=növényi gyantákra gondolj) illatok is

Fás

Gourmand - ez bármi lehet, pl csokoládé

Vizes, friss


Persze a kategóriák nem ennyire egyértelműek, hiszen egy-egy parfüm akár többtucat összetevőből is állhat.


Szerintem nincs olyan hogy rossz döntés, a parfüm elsősorban neked kell hogy tetsszen (ill ha van, akkor a partnerednek), olyat nem fogsz találni ami mindenkinek bejön. Napközben (szerintem mondjuk este se) viselj olyat, aminek nagyon erős az illata, mert zavaró lehet másoknak. Kremmania.hu (vagy ha tudsz angolul fragrantica.com) oldalon tudsz olvasgatni véleményeket, hasznosak tudnak lenni.

2016. aug. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!