Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Első randira milyen ruhát...

Első randira milyen ruhát vegyek fel? 17/f

Figyelt kérdés
Jó lenne fehér ing (rövid v hosszú ujjú?) és egy szűk farmer (kék v fekete)? Vagy esetleg valami mást? Kint sétálnánk a városban vagy max. beülünk egy szórakozóhelyre.

2016. aug. 28. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem nem muszáj ennyire kiöltözni, mármint nem kell, hogy fehér legyen az az ing. Lehet, hogy csak én gondolom így, de szerintem ünneplőruhás hatása van. A szűk farmer rendben van, hogy kék vagy fekete, az a felsőtől függ. Ha privátban elküldöd, mire gondoltál, talán tudok segíteni, imádok ilyenekkel foglalkozni :D

17L

2016. aug. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne vegyél fel fehér inget! Vagy legyen valamilyen bohókásabb ing, valamilyen apró mintával, Vagy valamilyen egyszínű, de a fehér inget hagyd. A legfontosabb, hogy jól érezd magad benne.
2016. aug. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fehér ing a lehető legjobb választás. Hosszúujjú, kigombolt felső gombbal és könyékig feltűrt ingujjal. A cipő tiszta legyen, erre ügyelj.
2016. aug. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fehér ing nem gáz, csak ne úgy nézzen ki rajtad mintha évnyitóra mennél. Ahogy előttem is mondták, nem végig gombolva, ujja feltűrve/felhajtva.


Farmerügyben én a feketét ajánlanám. Azzal nem tudsz melléfogni.

2016. aug. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Szűk farmer?????


Azt a b..zik hordanak nem?


Meg a kis hülyegyerek... Értelmes ember ilyet fel nem vesz!

2016. okt. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!