Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért vannak a mai fiatalok...

Miért vannak a mai fiatalok különböző stílusokba tömörülve?

Figyelt kérdés
Nem ismerem és nem is tudom milyen és hány stílus van,de csak egymással állnak szóba,nem tudom ennek mi az értelme? Mért nem úgy öltözködik, ahogy szeretne, nem pedig,ahogy valaki más diktálja "neki"? Idióták.

2016. aug. 29. 02:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Majd kinövik. De ez nem csak a mai nemzedék sajátja, a hatvanas években ugyanúgy megvoltak a maguk kategóriái.
2016. aug. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez ötven éve is így volt. De a felnőttek is ugyanezt csinálják ám.
2016. aug. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem mai jelenség, mindig is így volt, csak régebben nem "stílusnak" nevezték, hanem pl. X iskola diákjainak, fociszurkolóknak, stb.
2016. aug. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
"Mai fiatalok":DDD jó nagy gyökér vagy.10, 20, 30, 40 évvel ezelőtt is így volt.Higy várod el, hogy mindebki egyedi legyen?Milyen alapon, amikor az összes boltban ugyan az van?Ha valaki a bandás pólókat szereti, akkor hordja azt.Nem azért hordják, hogy beskatujázzák magukat egy stílusba, hanem azért mert az tetszik nekik Mrs. Egyediség.Én pl követem a divatot, az én jó édes anyámat, igaz?Idióta gyökér.
2016. aug. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Tehát az olyan alacsony önbizalmú személyek, mint te valaki más által kitalált ruhákba öltözik, mert nincs egyénisége!
2016. aug. 29. 19:26
 6/14 A kérdező kommentje:
Elég nagy f..kalapok vagytok, nők is és férfiak is egyaránt!
2016. aug. 29. 19:27
 7/14 anonim ***** válasza:
No no, kérdező, vegyél vissza, senki nem szólt be neked.
2016. aug. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja bocs, most látom, hogy mégis. Na de akkor sem kell így felkapni a vizet. Hogy érted, hogy "más által kitalált ruhák"? :D Minden ruha más által van kitalálva...
2016. aug. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem a ruha a probléma, hanem az összetétel. Egyen csoportok nem ismerem,de az a divat hogy mondjuk ez a bogárhátú alakú sportcipő,majd hisszú köntös és visszahajtott szárúfarmer,stb. És akkor,ha rajtad nem olyan ruha van,akkor nem állnak Veled szóba.
2016. aug. 31. 22:38
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem nagy veszteség...
2016. aug. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!