Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez ciki? (Kérdésed túl rövid,...

Ez ciki? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Ha hasonlóan öltözök mint egy sztár.

Nem ugyanúgy,de tőle veszem a mindennapokhoz az öltözési ötleteim.

Köszi a válaszokat.



2016. szept. 3. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ ki a sztár és milyen stílust képvisel. Nem kell az iskolákba melltartót és függönyt viselő Kardashian növendék, sem mini Bieber.
2016. szept. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Nem az a lényeg, hogy hasonlóan oltozkodsz e, hanem hogy szándékosan vagy ösztönösen. Szándékosan nem jó, mert azt jelenti hogy nincs saját stílusod. Ha ösztönös akkor semmi baj nincs vele
2016. szept. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem ciki.
2016. szept. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

*Amúgy mások lehet, hogy rá se jönnének , kitalálhattad magadtól is azt a stílust


Esetleg tetszik a sztárnak a stílusa

Esetleg példaképként tekintesz rá, valami olyat adott pl színész egy lenyűgöző alakítással, vagy énekes egy nagyon szép dallal, hogy nagyon tiszteled őt, és ezért szeretnél rá hasonlítani.

2016. szept. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is sokszor "híres" emberek outfitjeit próbálom összerakni. Semmi gond nincs ezzel.
2016. szept. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha neked az tetszik, illik hozzád és nem a majmolás kedvéért öltözködsz úgy, akkor semmi gond vele.

Én is netről szoktam nézegetni összeállításokat, lehet pont sztároké tetszik meg, de ez csak ötletgyűjtés. Nincs semmi baj vele:)

2016. szept. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!