Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hasonlóba gáz elmenni iskolába...

Hasonlóba gáz elmenni iskolába? 15/L

Figyelt kérdés
[link]

2016. szept. 7. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a felsőnek a színe kicsit gáz a mintájával, de ha tudod párosítani hozzá illő alsóval, a fazonjával nincs baj.
2016. szept. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
a sajátom nem mintás, sima egyszínű és a nadrág is hosszabb
2016. szept. 7. 21:04
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ilyen de mégse ilyen... oké...

Ha a felső teljesen passzos és az alsó is leggingsszerű, vékony anyag, az szerintem gáz. Ha nem totál testhezálló, és mondjuk farmersort, akkor oké.

2016. szept. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%

Nem gáz, de nekem a mintája nem tetszik egyáltalán.

15/L

2016. szept. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Magyarul egy sima top egy rövidnadrággal?

Igen gáz, szóval a lányok 80%-a gáz, mert melegben így öltözködik. Nem tudtad?

2016. szept. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nincs vele gond,de én suliba nem venném fel,de ez az én véleményem,ha neked teszik s jól érzed magad benne,nyugodtan hordd!
2016. szept. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy edzőcucc. A konditermen kívül sehol máshol nem lenne helye. Igen gáz. Ne irkáljatok már olyan hülyeségeket, hogy nem gáz. Egy stílusos ember ilyet nem hord hétköznapra.
2016. szept. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
így egyben? kezdjük ott, hogy az a nadrág nagyon rövid iskolába, még edzőterembe is. az edzőcuccok általában műszálas anyagból vannak, hogy könnyen megszáradjanak, viszont suliba egész napra ilyenben lenni nem túl okos dolog. szerintem is gáz. nincs egy farmershortod meg egy sima ujjatlanod? vegyél.
2016. szept. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gáz.
2016. szept. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Elég közönségesen néz ki. Nem iskolába meg munkahelyre való, hanem edzeni, vagy délután rohangálni a barátnőiddel.
2016. szept. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!