Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen, vagy ehhez hasonló...

Ilyen, vagy ehhez hasonló öltözékben szeretnék járni gimnáziumba (12. o). A gond csak az, hogy félek hogy mindenki megszólna, és volnának akik nem tudnák elfogadni. Ez nagyon furcsa lenne szerintetek? (képek)

Figyelt kérdés

[link]



[link]



[link]



2016. szept. 7. 22:59
1 2
 1/14 anonim válasza:

Szerintem baromi király, es egyedi.

Aki ezért bánt, az nyaljon sót.

Csak nyugodtan hord azt, amit csak akarsz!

2016. szept. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. szept. 7. 23:56
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Remek stílusérzéked van. Ezek a ruhák egy kisebb vagyonba kerülnek: normális öltönyt 100 ezer alatt nem kapni - ha jól látom, a második kép a suitsupply-tól van, a képen látható cipő kb. 100 ezer, a bőrkesztyű 20 ezer, ing 20-25 ezer, nyakkendő 20-25 ezer, a barna blézer 60-70 ezer alsó hangon.. Ha megteheted, hajrá! Én egyébként hasonló stílusban öltözködöm, de a ruhatáramnak még csak a töredéke van meg 31 éves férfi létemre.
2016. szept. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ennyi idősen nem kellene ennyire elegánsan öltözködni hétköznapra. Ha teszik ez a stílus, akkor azt javaslom, hogy a ennek a sportosabb változatát hord. Pl. farmer, ing és egy sportos zakó. Így talán nem fognak furán nézni rád. Még bőven lesz időd így öltözködni.
2016. szept. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

őszintén?? szerintem öltöny nyakkendővel és fehér inggel kicsit túlzás egy 18(?) évesnek egy sima hétköznapra. értelmetlen. a jó stílushoz az is hozzátartozik, hogy az alkalomnak megfelelően tudj felöltözni, ne legyél se túl-, se alulöltözött. ez gimibe bőven túlöltözés.

nem azt mondom, hogy hordj te is farmert pólóval és edzőcipővel, csak legyél kicsit lazább, mert ha ki kell öltözni valahova, akkor már nem tudsz 'újat mutatni'.


mondjuk ilyesmik? [link]

[link]

2016. szept. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

#4


Egyetértek. Chino, casual ingek, Henley-k, hétköznapi szövetkabátok, (nem fekete) blézerek... Rengeteg lehetősége van a kérdezőnek az "elegáns" öltözködésre.


Öltönyben járni iskolába nagyon erős túlzás. Jól érzed, mindenki megszólna.

2016. szept. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeségnek tartom így suliba járni.

Ha neked ez kell, anyádék meg megveszik, járj így nyugodtan.

Egy jótanácsom azért van: SOHA ne öltözd túl a tanárod!

2016. szept. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A soha ne öltözd túl a tanárod dolog nálam ott bukott meg, amikor a töritanárom gumipapucsban, kekinadrágban és pólóban jött iskolába, annyira melege volt. :)


Szerintem is nagyon egyedi és stílusos, viszont egy dolgot tarts szem előtt: Legyel felfelé. Ha ez a mindennapi viseleted, tudj jobban kiöltözni, amikor a lány, akit odavonzott a stílusod, randira megy veled, vagy akármi. Legyen még elegánsabb, ne kelljen frakkot felvenned, hogy az emberek tudják, alkalmi öltözetben vagy. Az első kép pl. ilyen, de a többi az túlságosan bizniszes szerintem. Próbáld meg kicsit feldobni, mellénnyel, barna dolgokkal, színes ingekkel, blézerrel. Nagyon jól meg lehet csinálni egy ilyen ruhatárat.

2016. szept. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#8


Nagyon jól meg lehet csinálni, csak nem iskolába való.

2016. szept. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

9-es,


Iskolába hétköznapi viselet való, és ha a Kérdező számára ez a hétköznapi, nem mondhatod neki, hogy az nem jó. Tény és való, hogy a fekete, élére vasalt öltöny fehér inggel és pl. piros nyakkendővel már erősen az elegáns öltözék középmezőnyében van, ezért hívtam fel rá a figyelmét, hogy tegye lazává színes, mintás dolgokkal, kötött kardigánnal, mellénnyel, ami nem ünnepi viselet.

2016. szept. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!