Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Keresztelőre mit illik felvenni?

Keresztelőre mit illik felvenni?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudok öltözködni. Az öltözködésem kimerül egy farmernadrágban és egy pólóban. Nőként, főleg közel a 40 évemhez egyszerűen nincs stílusom. Mivel apám nevelt fel így mindig fiúsan öltözködtem. De szeretnék egyszer csinosan megjelenni én is, és a keresztelő jó alkalom lenne.

De fogalmam sincs mit vegyek fel.

Nagyjából ilyen testalkattal rendelkezem

[link]

Tudom túlsúlyos vagyok a 80 kilómmal, de én már ennek is örülök, mert 98 kiló voltam, de elkezdtem diétázni. Jelenleg is diétázom, de nem megy gyorsan a fogyás. (nem is rövidtávra tervezem, inkább lassan fogyjak, de egészségesen)

Segítenétek, hogy milyen ruhát vegyek magamnak? köszönöm a válaszokat.


2016. szept. 9. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Mint egy ünnepi alkalomra, esküvő (nem menyasszonyként, csak rokonként), színház és hasonlóak...
2016. szept. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

[link]

Ill a 2. Linken ruhakat is talalhatsz:



[link]

2016. szept. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%

Vegyel fel egy csinos inget egy terdkozepig ero szoknyat es melle egy zakot. Magassarku, menj el fodraszhoz es sminkeshez. Es ne apukadra fogd hogy 40evesen egy divat magazin nem esett a kezedbe.


Ha egy fiam lenne nem oltoztetnem noiesen hacsak o nem akarna.

2016. szept. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
93%
Olyat vàlassz ami kényelmes és amiben jól érzed magad! Szerintem egy szép alkalmi ruha legyen, mert az igazàn nőies! Nem mondom, hogy a nadràg+ ing kombinàcio nem jó, mert két hete volt a kisebbik lànyom keresztelője és én azt vettem fel.
2016. szept. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a linket is.

ma 00.01-nek


Nem a fodrász vagy a smink volt a lényeg. Ebben nem kértem tanácsot. Volt a kezemben divatlap az életem során de attól, hogy nézegetem a szép ruhákat még nem fogok tudni stílusosan felöltözni.

A kioktatásod okát nem értem, mert tanácsot kértem, és nem azt, hogy valaki ismeretlenül leszóljon, főleg ha jó magam megadom a tiszteletet, és nem ordenáré stílusban írok. Nincs harag a részemről, gondolom keserű életed lehet ha éjfélkor neten ismeretlen segítséget kérő embereket tolsz le.

Még egyszer. Köszönöm a válaszokat, és jó éjszakát.

2016. szept. 10. 00:28
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen fazonok is szuperek lennének: [link]

[link]

[link]

Ajánlom ez ügyben a H&M-et, C&A-t, F&F-et (Tesco).

2016. szept. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Egy szép blúz vagy ing, egy kosztüm nadrággal vagy szoknyával teljesen megfelel. Egy alkalmi cipővel. Nem kell tűsarok sem.. A pici sarok is pont elég. De (!) semmi esetre se legyen nagyon dekoltált a felső, ha lehet a vállad is takarja, ha vékony pántos a felső akkor egy zakót, kendőt vagy valamit vegyél fel (templomban nem illik válat sem mutatni). A szoknya (ha azt veszel) minimum térd fölé picivel érjen (annál rövidebbet ne). 40 évesen már inkább szolid színek, a nagyon harsány már nem annyira ,,illik"... Pasztel, vagy tiszta színek nyugodtan mehetnek :)
2016. szept. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem az vagyok, akit leoltottal, de azert jo h te kersz tanacsot es meg utana te pattogsz :D
2016. szept. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!