Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pizsama alá kell-e fehérneműt...

Pizsama alá kell-e fehérneműt viselni?

Figyelt kérdés
Férfiként inkább boxeralsóban alszom, de van egy szaténpizsim is. Hűvösebb éjjeleken felveszem és a párom csodálkozott, hogy nem húzok alá alsónadrágot. Én mondtam neki, hogy szerintem nem szokott senki, de nem egyezett a véleményünk. Hogy is van ez? :-)
2007. nov. 17. 07:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki jobban érzi magát a pizsiben alsóneműben, az felveszi alá. Aki meg nem, az nem. Nem hiszem, hogy bármiféle szabály lenne erre. (Hiszen van, aki az utcai ruhája alatt sem hord alsóneműt, a legtöbben viszont igen. Pizsama esetében az arány szerintem fordított.)
2007. nov. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Sőt, még egyes emberek életében is változó, hogy igen vagy nem. Én nem szoktam a pizsi alá fehérneműt venni (ha egyáltalán veszek fel valamit), és a gyerekeket is kifejezetten arra szoktatom, hogy ne vegyenek. Szellőzön és legyen "szabadon" a testünk a kényelmes pizsamában.
2007. nov. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Változó ez a dolog mint a vélaszokból is látszik.

Én annak vagyok a hive,hogy pizsi alá nem kell fehérnemű.

Sokkal kényelmesebb a csupasz testen.

2007. nov. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kell, kényelmetlen és még árthat is például én azt hallottam, ha egy csajszi tangát vesz pizsi alá, az állandó hordás meddőséget is okozhat. Ha szük elzárja, elnyomja az ereket.
2007. nov. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
hát én szoktam, valahogy jobb érzés, de változó.
2007. nov. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem az Edesanyam erosen raszoktatott arra, hogy SEMMI a haloing alatt. Kell a bornek az egeszseges legzes, kulonosen az also fertalyon. Te nagyon pedans vagy...az en Kedvesem mindig meztelenul alszik...bar neki is volt egy noje aki be akarta bizonyitani, hogy amit csinal az nem ok. Nagyon is jo ha szellozik a borod! Jobban alszol.
2007. nov. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
a tisztaság, menstuálás alatt mindenképpen
2007. dec. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
17%

Ez a kérdés fáj! Ez tényleg fáj! Ez most komolyan! Sírok!!! :'( :'( :'( Úristen!!! EZT NEM BÍROM ELVISELNI!!! :'(


Kell-e fehérnemű pizsama alá?!?!?!?! Jön az ÁVH aztán ellenőriztet????? TÖKMINDEGY. AHOGY AKAROD!!!!! KI NEM SZARJA LE VAN E ALATTA FEHÉRNEMŰ VAGY NINCS??!?!?! :'(


Az emberi hülyeség nem ismer határokat.

2007. dec. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szentem nem azért kérdezett meg valamit h itt botránykozz már bocsi:P(mellesleg ha irja h fiu nem hinném h menstruál:P)
2008. jan. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én a kérdést kizárólag azért tettem fel, hogy tájékozódjak, hogy kinek-kinek mi a szokása, mert viccesen szoktunk "vitatkozni" a párommal, hogy azon ritka éjjeleken, amikor felveszem a szaténpizsamámat (amúgy csak boxerben alszom), akkor miért nem veszek alá semmit? Mondom, mert szerintem nem szükséges, jobb a közérzetem így, ha csak meztelen testre veszem fel. De "kutassunk közvéleményt" a neten :-) Aztán van egy-két IQ harcos, aki belemászik az ember arcába, mert nem az ŐŐŐŐ értékrendjének megfelelő kérdést tettem fel. Ha hallgatott volna, bölcs maradt volna...
2008. jan. 26. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!