Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek sem elegans a...

Szerintetek sem elegans a rovid feher ing fekete oltonygatyaval?

Figyelt kérdés
20eves mackos pasi vagyok meg nem volt nom,mert sokak szerint kover vagyok. A multkor megkaptam egy randi utan,hogy nehogy azt gondoljam,hogy a fennt leirt cucc valami nagyon elegans lenne attol hogy anno suliban megfelelo volt! :/ velemeny?

2016. szept. 24. 06:01
1 2 3 4 5
 1/46 A kérdező kommentje:
[link] En lennek az emlitett ruhaban
2016. szept. 24. 06:04
 2/46 A kérdező kommentje:
Ja es huszonevest akartam irni! Nem 20at
2016. szept. 24. 06:05
 3/46 anonim ***** válasza:
95%
Ha annyire erőlteted ezt a vonalat, akkor valami elegánsabb fehér ing kellene, vagy nem is fehér de divatos.. ez a mostani tényleg ilyen kisisolás ballagos ing :)
2016. szept. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
44%

Hát, úgy nézel ki ebben mint valami degenerált. Nem mondom, hogy az vagy, de rajtunk nagydarab embereken nagyon nem néz ki jól ez(meg úgy kb senkin nem néz ki jól ez).


Elhiszem én hogy izgulsz meg minden, de egy sima(nem fehér) ing plusz farmer csodákra képes(ehez képest)

2016. szept. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
#4 A farmer szerinted elegans? :/
2016. szept. 24. 06:37
 6/46 anonim ***** válasza:
68%
Nem elegáns, de manapság már nem is kell annak lenni randin
2016. szept. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
#6 multkor tobb lany is azt mondta,hogy nem tetszek nekik mert nem vagyok elegans,azert is gondoltam,hogy ilyen cuccot veszek fel hatha ez jobb lesz aztan azt mondta erre mas no,hogy nem elegans hanem kisiskolas! :( Amugy szivem szerint macko nadragba jarnek,mert a farmer es az oltonynaci kenyelmetlen viszker a borom mindkettotol es beleizzadok! Ti nem erzitek kenyelmetlennek a farmert meg az oltonygatyot? :/
2016. szept. 24. 06:54
 8/46 anonim ***** válasza:
95%
Pincercucc 😁😁😁😁 Anno ez volt a kötelező ruha a fiúknak gyakorlatra. Ne,, nem elegáns. Egy hosszú ujjú inggel az lenne. De randira felesleges, igaza van annak, aki azt írta, egy farmerrel megfelelő lenne.
2016. szept. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
#8 a farmer kenyelmetlen mert nagyon szur nyom nem is ertem sokan miert hordjak az oltonygatya sem sokkal jobb de az legalabb nem nyom annyira!
2016. szept. 24. 07:02
 10/46 anonim ***** válasza:
65%
Akkor járj macinaciban, biztos lesz olyan, akinek úgy is tetszel, de esélyes, hogy az igénytelen fajtábol való lesz. A normális méretű, jó minőségű farmer nem szúr, nem nyom és pláne nem kényelmetlen
2016. szept. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!