Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bundához milyen csizma illik?

Bundához milyen csizma illik?

Figyelt kérdés
Derékig érő bundához milyen csizmák illenek, amik nem magassarkúak? Tudom, hogy hosszú szárú magassarkú az igazi, nekem is az tetszene igazán, de sokat vezetek és se időm, se kedvem mindig cserélgetni a lábbeliket.
2016. okt. 7. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsit pontosabban milyen bunda?
2016. okt. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kb ilyen

[link]

2016. okt. 7. 18:02
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Halott állatok lenyúzott szőréhez szerintem egy jó aligátorbőr bokacsizmát húzzál. Az orosz ribè hatást, amit így a hosszú szárú csizma mellőzésével elveszítesz, egy fejedbe csapott usánkával vissza tudod csempészni.
2016. okt. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy halott állatból van, tehát nem tudhatod :)

A hosszú szárú csizmát nem kell feltétlenül mellőznöm, csak a tűsarok a probléma, de van laposban is.

Usánkán én is igen elgondolkoztam, nézegettem is ma őket.

Az orosz qrva kinézetet sajnos a tűsarok mellőzésével már igazából semmivel nem tudom visszacsempészni, mert vagy minden klappol vagy nem. :(

2016. okt. 7. 18:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Lovagló+bőrkesztű
2016. okt. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!