Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen cipőt...

Szerintetek milyen cipőt válasszak a szalagavató tánchoz?

Figyelt kérdés
Lesz egy hosszú, egyenes vonalú szoknyánk, amit leveszünk és egy alatta lévő térd felett érő, testhezálló ruhában folytatjuk a táncot. A hosszú szoknya alatt nem tudom, hogy mennyire fog látszódni, hogy mi van a lábamon mert azért nem lesz teljesen földig érő, hogy elkerüljük az olyan baleseteket, hogy valaki rálép stb.. A magassarkútól félek, nem tudom, hogy tudnék-e benne normálisan táncolni mert egyébként is általában lapos talpú cipőket hordok és nem szeretnék a tánc közben megbotlani, elesni vagy bármi ilyesmi. Balerinán és szandálon gondolkozok, de szeretnék harisnyát húzni, amivel a szandál annyira nem összeegyeztethető...bár lehet, hogy messziről nem feltűnő...nem tudom.
2016. okt. 8. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem valami olyat kellene venned ami csak enyhén magassarkú és az csinos is azért de mégsem instabil :)
2016. okt. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olyat keress, aminek van egy kis sarka, de tényleg nem túl nagy és lehetőleg zárt, a harisnya miatt.
2016. okt. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!