Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felvennétek térd fölé érő...

Felvennétek térd fölé érő csizmát szoknyával esti programra?

Figyelt kérdés
azért mert kényelmes és nem szeretem a magassarkút szerintem elég hideg van már hogy csizmát lehessen húzni.
2016. okt. 10. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én simán téli cuccokban járok már. :D
2016. okt. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Semmilen körülmények között nem vennék fel térd fölé érő csizmát.
2016. okt. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ez van nekem ez tetszik és ilyen van.oké akkor jó én is úgy gondolom téli ruhákat már lehet hordani őszi téli csizma nem bundás
2016. okt. 10. 14:03
 4/7 anonim válasza:
100%

Szerintem kifejezetten stílusos tud lenni a térd fölé érő csizma, különösen szoknyával, szóval én mindenképp bátorítalak. Az időjárást elnézve pedig estefelé már nem nagyon kell aggódnod, hogy meleged lesz :)


csak két mutatós példa a sok közül:


[link]


[link]

2016. okt. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

na nekem is ilyen szoknyám van csak feketében jól mutat igazán egyedi. mint az első képen. :)


a második se rossz bár ott csizma jobban bejön mint a ruha.köszi utolsó igen a stílusomban sose csalódtam de ezek szerint más szerint is mutatós. ^^

2016. okt. 10. 21:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát attól függ,hogy mi a kérdés.

Én se vennék fel ilyen szettet,nekem ez a szoknya túl rövid,én nem szeretem az ilyen nagyon csajos cuccokat,egyszerűen nem én vagyok.

Ha viszont arra gondoltál itt,hogy lehet-e már téli cuccokat hordani,akkor az a válaszom,hogy simán.Elég hideg van már hozzá(sajnos)

2016. okt. 11. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze, de csak "huncut szerdán" és csak akkor, ha az asszony megkér.


36F

2016. okt. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!