Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok gumicsizmát felvesztek...

Csajok gumicsizmát felvesztek elegánsabb öltözékhez is? Ahol munkahelyen van dresscode oda mehetek gumicsizmában?

Figyelt kérdés
Persze bent már átcserélném a magassarkúra. Csak nem tudom, mit szólnak ha abban megyek be..
2016. okt. 11. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Én bankban dolgozom és eszembe sem jutna gumicsizmát felvenni, bármennyire is divatosnak gondolja sok nő. Inkább hagyd az autóban.
2016. okt. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hát ha autóval mennék eleve nem lenne olyan gondom h gumicsizmában menjek :)


és nem (csak) azért hordom mert divat, hanem mert a bokáig érő sárban a rendes csizmáim hamar beáznak, tönkremennek stb...

2016. okt. 11. 23:22
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Erdekes hogy ferfin meg nem lattam csak a pajtaban...

Ok valahogy nem aznak szet...?

2016. okt. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegyél nyugodtan. Inkább, mint hogy beázz, aztán vizes lábbal kelljen egész nap ülnöd. Igaz, nekem nincs olyan munkahelyem, ahol dresscode lenne, ezért nem tudom, mit szólnak, de ha átveszed ott, akkor szerintem nem lehet probléma.
2016. okt. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%
Soha nem vennék fel gumicsizmát. Akkor inkább egy cuki túrabakancs, színes zoknival, de a gumicsizma mindennek az alja.
2016. okt. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Felvehetsz, feltéve, hogy rózsaszín, fehér Hello Kittykkel.
2016. okt. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!