Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mit szóltok ahoz aki már...

Ti mit szóltok ahoz aki már téli kabátban jár?

Figyelt kérdés
Mindig mondják hogy mindenki azt vegyen fel ami neki a legjobb.Mégis nálunk pl az iskolában aki már előző héten téli kabátot vett fel mert mondjuk reggel 5 kor már a buszmegállóban állt körbe röhögik néhányan hogy miért nem átmeneti kabátot hord , hol érzi magát stb...Ti mit gondoltok erről?Ha mondjuk megláttok egy embert téli kabátban? Nem mintha engem is befolyásolna hisz én is korán megyek meg 8 körül érek haza meg alapból fázós vagyok úgyhogy én is télibe fogok járni csak érdekelne hogy ki mit gondol. Életkort is írjatok. :) 16L

#hideg #tél #kabát #télibabát
2016. okt. 16. 10:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Na hamarabb elküldte. Szóval meleg kabátot jelent, amiben plusz fokokban még nem illene fàzni... De mivel annyira nem érdekel màs ember mit vesz fel, nem szólnék be, nem bámulnàm. Csak egy pár pillanatig fura lenne.
2016. okt. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

De "téli kabát" lehet műszálas is, toll, pehely, bunda, irha bunda, szövetkabát és mind különböző meleg.

15 fokban felveszi a derékig erő dzsekit, 5 fokban a hosszút, mínusz 20 fokban az irhabundát,és mivel mindig normálisan fel van öltözve, ezért nem fázik az egyébként fázós ember sem.... Szerintem

2016. okt. 22. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!