Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kinek mi a véleménye a Bershká...

Kinek mi a véleménye a Bershkáról?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják "tömegüzlet". Kívancsi vagyok mások véleményére

2016. okt. 19. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
71%

engem nem érdekel hogy tömegüzlet. nem foglalkoztat annyira, hogy az öltözködésemmel legyek olyan hihetetlen különleges. elég hogy tetszenek a ruháim. azt az időt amit a stílusom egyediségének megalkotásával töltenék másra fordítom.

a bershkánál nekem a minőséggel van problémám. alapvetően nem szoktam sok mindent találni ott, inkább zara-ba, mango-ba, h&m-be megyek.

utoljára a bershkában bomber dzsekit vettem, amiből a szálak jönnek már ki a varrásnál, pedig két hete vettem kb...

2016. okt. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

kolléganőmtől hallottam először, hogy van ilyen üzlet, a lánya nagyon kedveli, na megnéztem és 5 perc után fordultam is kifelé.

az én ízlésemnek nem felel meg, minősége ugyanolyan sz..r mint a többié, valóban tömegüzlet, éppen akkor mikor bent voltam, a 80%-ban kistinik voltak bent (Westendben)


ott se fogok ruhát vásárolni, de ez szigorúan csak az én véleményem!


26 éves nőként már van egy kiforrott egyéniségem és stílusom :)

2016. okt. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem se fazon se minőségben nem tetszik. Ugyanazért a pénzért inkább H&M üzletbe megyek.
2016. okt. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!