Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ékszereket viselnétek...

Milyen ékszereket viselnétek az alábbi színű alkalmi ruhához? Ezüst, arany? Nyaklánc, karkötő vagy csak fülbevaló? Linkelhettek is. Https://s-media-cache-ak0. pinimg.com/564x/be/94/b6/be94b6aec2f845de0ecb43ef76e1b095. jpg

Figyelt kérdés
2016. okt. 24. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Erre gondolsz ugye?

[link]


Ehhez szinte minden szín megy, amire figyelj hogy ne egyszerre vegyél fel mindent, valamint egyezzenek a színek (ne vegyítsd pl az aranyat az ezüsttel) mert úgy túl csicsás, túl sok lesz.

Ha a saját ízlésemet veszem figyelembe, aranyat biztosan nem választanék, ki nem állhatom. Ha színes cipővel viselném, akkor az ékszrek színét ahhoz igazítanám, hasonló árnyalatban. Nyakláncot nem vennék hozzá. Sima, egy köves fülbevalókat viselek, de lehet ehhez a ruhához valami lógósat, elegáns jellegűt választanék, hogy feldobjam vele. Karkötőből szintén a letisztult fazonokat kedvelem, gyöngysoros vagy ilyesmi, de mivel a csuklómon van egy tetoválás, így lehet azt is mellőzném.

2016. okt. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, köszi ezt a ruhát akartam linkelni. Szeretem az aranyat és az ezüstöt is, de egyszerűen nem tudok dűlőre jutni melyik megy jobban ehhez a fajta sötétlila színhez. A cipőm és táskám is fekete.
2016. okt. 24. 20:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezüstöt, a ruha színe hidegebb, ahhoz az ezüst megy.

Amúgy a ruházkodásban azt a szabályt követem hogy max 3 szín legyen ,abból az egyik csak kiegészítő.

2016. okt. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan ezüstöt válassz hozzá, ehhez a színhez sokkal jobban illik.
2016. okt. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2016. okt. 25. 19:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem gyöngyékszerek ugrottak be első ránézésre.

Nem kötelező a klasszikus fehér gyöngysorhoz ragaszkodni, amire sokan már a "nagymamás" jelzőt használják. Ma már gyöngyből is sokféle fazonú ékszert készítenek, sőt egyre több feketét is látok, ami ehhez a ruhához nagyon jól mutatna! Nemesfém ékszerek közül én is az ezüstöt javasolnám,esetleg fehér vagy rozéaranyat.

2016. okt. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!