Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divatosan öltözködni mindenkép...

Divatosan öltözködni mindenképpen sokba kerül?

Figyelt kérdés
Átlagos fizetésből élő, gyermekes anyukák. Ti honnan öltözködtök és mennyiért?
2010. ápr. 27. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
" a divatot meg lehet venni de a stílust azt nem "
2010. ápr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ami divatos, nem biztos, hogy jól is áll, de attól még lehet az ember jól öltözött, hogy nem költ magára tízezreket. Ugyan nem vagyok anyuka (még), de mostanában turiból öltözködöm, vagy átalakítom(átalakíttatom) a korábbi ruháimat.

Sokan dicsérték már, hogy hol vettem, honnét van. Ha az embernek van egy kis fantáziája és ízlése, az egyszerű ruhadarabok kombinálásából is csodákat tud kihozni.


Én általában az egyszínű darabokat kedvelem, mert azokat lehet variálni. Volt olyan is, hogy egy egyszerű fekete farmert úgy tettem egyedivé, hogy kirojtoztam, varrtam rá gyöngyöt (halásznadrággá alakítottam).


Próbáld meg, mert szerintem egy pár jó alap darabbal sokra mehet az ember. Mondjuk az tény, hogy ehhez időt kell rászánni, végig kell menni a város turijain és nem is biztos, hogy akkor akadsz rá jó holmikra, amikor szándékodban áll vásárolni.

2010. ápr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

25 éves vagyok 2 éves a kislányom. Gyesen vagyok, a párom szakács, így Ő normális fizetést hoz haza, én meg családival együtt sem kapok még 40 ezret sem.


Imádok öltözködni, sokat járok turikba (Háda kilós üzletei, Renoválás- darabáras) sok felsőt és vadi új cipőt vettem kilós üzletekben.

A kislányomnak is sok sok szép holmit vettem turikban. Rendes üzletben (pl. H&M, cipőboltok) azt vesszük meg neki, amit turikban képtelenség beszerezni.


Nem tudom pesti vagy- e, pl. a Blahánál lévő Terranova Outletben most hatalmas választék van gyönyörű tunikákból nyárra, 1290 Ft/ db áron, ott vettem 7 db-ot az elmúlt napokban, lányomnak is vettem egy tunikát és nyári rucit.


Én egyedül a nadrágokra vagyok "finnyás" valahogy csak "márkásban" érzem jól magam. Azért tettem a márkás szót ""-be, mert ez relatív, Zara, Pimkie, Mango, Mexx, H&M nacijaim vannak, amik azért a megfizethető kategóriba esnek, mégsem kínais (kínaiba pl. nem járok).


Ha olcsón akarsz szép cuccokat, akkor tényleg a Háda kilós turijait ajánlom, jövő héten lesz mindegyikben árucsere. És én már cipőt nem is nagyon veszek rendes üzletben sokezerért, mikor ezekben az üzletekben vadi újakat fogok ki max. 1500 Ft- ért (2490 Ft/ kg)


Terranova Outlet (csak a Blahán van), Kilós Háda turik, ha már a Blahán jársz akkor a renoválás turit ajánlom és megvan fillérekből a szuper ruhatár :)

2010. ápr. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a divatot turkálókból is össze lehet szedni,csaklk maximum nem az aktuális divatot.Vannak olcsóbb üzlete: Cosmos,New Yorkerben is vannak olcsóbb rucik,aztán még sorolhatnám.Nézegess be ezekbe,tényleg ki tud fogni az ember olcsó darabokat jó minőségben és az aktuális divat szerintit,persze én nem vagyok anyuka,:)de ez mindenkire vonatkozik.
2010. ápr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, az angol turikban pont a legutolsó divat van.... ugyanis mi sokkal le vagyunk maradva nyugattól. Amikor pl. ide bejöttek a csőfarmerek, én turiban vettem meg az első csőgatyámat...


Mi vagyunk lemaradva nyugattól, divat terén is.

2010. ápr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ucssó előtti vagyok: angol turiban még nem jártam sorry,demajd benézek.ajánlották már :D
2010. ápr. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem ha van turelmed turkalni akkor igenis olcson kijohetsz ;)
2013. febr. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!