Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet ilyen férfi kabátot...

Hol lehet ilyen férfi kabátot venni? Sehol sem találok és ugyan ilyet szeretnék régóta.

Figyelt kérdés
[link]

2016. nov. 30. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
irhakabát... szerintem nézz szét neten, tuti van. Ha nem is pont ilyen, de ehhez hasonló. Egyébként nekem is bejönnek ezek, lehet beruházok egyre, ha lesz rá pénzem.
2016. nov. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valódi irha olyan 100 ezer körül van. Nemrég nézegettem ilyen egy üzletben, ha megtalálom, belinkelem az oldalukat.
2016. dec. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát még ha nem is teljesen eredeti. Zarában talaltam hasonlót,de az annyira mégsem tetszett, de ha így beírom akarhova, csak a klasszikus bőrkabatokat adja be sajnos.
2016. dec. 1. 15:51
 4/7 anonim ***** válasza:
férfi irha kabát-ra keress, lesz ott találat bőven.
2016. dec. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Zarában csak gagyik vannak...csak a kinézetet fizeted meg nem a minőséget.
2016. dec. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem találtam hasonlót sehol sajnos. Nem feltétlen kell eredeti irhának lennie, csak nézzen ki így.
2016. dec. 1. 20:19
 7/7 anonim ***** válasza:

pilóta irhakabát a neve.

a 2 vh-ban az amerikai pilóták szabvány kabátja volt.

100-150 körül van egy ilyen báránybőrből-szőrből.

de bőrkabát turiban 15-20ért is találhatsz.

2017. febr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!