Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nőként milyen férfi öltözködés...

MikeXxX kérdése:

Nőként milyen férfi öltözködés tetszik neked?

Figyelt kérdés
szeretném ha linkelnétek pár képet mivel ez sosem derül ki kinek mi tetszik egy leírással és lehetőleg többféle ruhát sport hétköznapi elegáns bulizós stb köszönöm ! kort is kérnék ha lehetséges !

2016. dec. 2. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Képet nem tudok küldeni, de sok féle stilus tetszik. Egyszerű farmer-póló vagy ingtől kezdve igazából bármi, kivéve az ilyen páwás stilus meg ez a nagyon divatos öltözködés attól borsódzik a hátam.
2016. dec. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

egy sötétkék farmer és sima egyszínű vagy apró kockás ing és sötét zakó felső, tornacipővel.

27N

2016. dec. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem többnyire a darkos, meg alternatív stílusúak jönnek be. pl.:


[link]


[link]


[link]


de az ilyen elegánsabb outfitok is bejönnek :333


[link]


[link]


tudom, van egy ízlésem :D 16/L

2016. dec. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Normális, férfias, nem divatos, v. bájgúnár, hanem férfiasságot sugározzon. Hétköznapra sima lógós póló vagy ing, (lógós pólónár arra a klasszik, egyszerűre gondolok, ami egy szimpla póló, semmi extrás), hát aztán nem tudom, én például nem annyira szeretem pasikon a csőgatyát, de ha hideg miatt vette föl pl, akkor okés, meg láttam már olyat, ritka eset, de van olyan, hogy jól állt pasin egy csőgatya; de inkább ne csőgatyát hordjon, mert sima, egyszerű nadrággal nem lőhet mellé, olyan túlbő se legyen, legyen szép, sima, egyszerű nadrág, színe mindegy. Most még arra is gondolok, hogy az a kekis, foltos nadrág is szokott tetszeni, az is jól néz ki szerintem. Szóval,ha extrémet akarsz, akkor max ez, ja és a koptatott farmer se rossz szerintem, mármint hogy a színe olyan, hogy esetleg vannak rajta halványabb kék foltok, de lyukas ne legyen a nadrág. Sok olyat gyártanak, azt hiszem, mostanság, ami eleve lyukasztott, hát olyat ne vegyél. És a dc-s vagy milyen cipők nekem pl nem szoktak tetszeni, ami nagyobb is talán meg nem olyan lábformájú a formája. Meg ami csillogós, szerintem azokat is inkább kerüld, habár másoknak tetszhet más, szóval oké, ha másnak akarsz tetszeni, nem pl konkrétan személy szerint nekem. Azok a fekete-sötétkék "kockás" sálak nekem nem szoktak tetszeni, valakik meg direkt divatozni akarnak vele, és télen is kívülre veszik, pedig szerintem nem szép. Sálat egyébként is belülre, kabát alá kéne venni énszerintem, mert ott tud melegíteni, ott tudja betölteni a funkcióját, szóval ez talán valamennyire nekem kicsit intelligencia -kérdése is. Kabátja mindegy, hogy milyen, bár inkább talán most belegondolva, a világítós -neonos színeket inkább hanyagolja, szerintem kerülje inkább a feltűnősködést, úgy szimpatikusabb, szóval szerintem semmi extrém, meg csilivili, meg giccs, meg csicsa. A rapper stílust nem csípem igazán, de lehet olyan is, hogy jól áll valakinek. A rocker stílust szeretem, az emosat nem szeretem kicsit se:S, hát szóval szerintem ilyen semmi extra, hagyományos kinézet, nálam az a nyerő, és minél kevesebb ékszer van rajta, annál jobb, annál férfiasabb. Ne akarjon csillogni, nekem férfias erőt sugározzon, hogyha tetszeni akar. :) Tetkókkal is mértékkel amúgy, bár az még nézhet ki jól. Na jó, ritkán az ékszerek is tudnak jól mutatni. De aki tetszeni akar, annak nincs szüksége rá. Igazából konkrétan a fa karkötőt hátránynak se mondanám, de semmi értelme, nem is praktikus, mert csak útban van. A fülbevaló 1000-ből egy pasinak áll jól, és nagyon lelombozó tud lenni, ha olyanon látok fülbevalót, aki nem tartozik közéjük, és pl Lorenzo Lamasból rengeteget levon egy fülbevaló. A 10/10-et le tudja nullázni. Neki szerintem pl egyáltalán nem való. Szóval semmi csilivili, és lehetőleg ne öltözz nőies, testhez simulós, rózsaszín, nagy v kivágásos, elvileg izompólónak hívják azt , amelyikre most gondolok. Tényleg , a nagyon mély v-kivágásos pólók sem mutatnak jól pasikon, és az is teljesen le tudja nullázni. Az extrém hajak szintén 1000-ből egy pasin mutatnak jól, szóval én inkább hanyagolnám azt is. Kócos is jó, csak ne legyen ilyen felnyalt , meg ilyen hátrasimított oldaltlenyírt. Kócos is jól néz ki, meg sima is, meg raszta is, de az a bájgúnáros, aki divatozni akar, azok már nem.
2016. dec. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem az elegáns és a laza keveréke jön be (lazább office stílus), de tetszik az "indies vintage" vonal is, akár tetkóval, szakállal :D


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2016. dec. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és főleg a linket ! Aki lehagyta a korát megírná ? Köszi
2016. dec. 4. 20:02
 7/7 anonim ***** válasza:
4. vagyok, 24
2016. dec. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!