Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért fiúsodtak el mára...

Miért fiúsodtak el mára ennyire a legtöbb lányok a 15-25 éves korosztály? Bővebben lent! 19/F

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy miért mentek el ennyire a mai fiatal lányon a férfias fiús irányba tehát miért vették át a fiúk szokásait? Pl régen alap volt hogy a fiúk télen bakancsot a lányok pedig csizmát hordanak. Mára több lányon látni bakancsot mint csizmát. Ez csak 1 példa volt a sok közül. De miért vették át a fiúk szokásait a lányok???

2016. dec. 3. 14:47
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
75%
Talán mert elkeseríti a lányokat, hogy a fiúk meg lányosan néznek ki???
2016. dec. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
18%
Feminizmus
2016. dec. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
85%
Na és Te miért nem tanultál meg magyarul kérdező?! Az első mondat ugyanis üt. Retinát. Nem kicsit, nagyon.
2016. dec. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
82%
az tetszik nekik, abban érzik jól magukat, szeretnek variálni, nem mindig szoknyában/magassarkúban/csizmában járni, kényelmes, praktikus, legtöbbeknek esztétikus is. szerintem ennyi bőven elég.
2016. dec. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
66%

És a legtöbb mai fiatal pasi, miért néz úgy ki, mint egy csaj? Miért kell feszülős gatyát felvenni? Miért kell pálcika vékonyságún kinézni?

Miért kell kozmetikába járnia a pasiknak, miért kell kiszedetniük a szemöldöküket?..stb.. és még lehetne sorolni.

Ja, és miért kell minden hol leszőrteleníteniük magukat a pasiknak?


A mai csajok felférfiasodnak, a mai srácok pedig elnőiesednek!

Tudom, szégyen és gyalázat!

2016. dec. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 A kérdező kommentje:
Utolsó teljesen igazad van és maximálisan egyetértek veled! De én most a nőkről kérdeztem!!!
2016. dec. 3. 15:50
 7/65 anonim ***** válasza:
72%

Egyenjogúság van! Mindenki azt csinál a szabályokon belül, amit akar, és nincs kőbe vésve, hogy egy nő csak szoknyát hordhat és magassarkút, mást pedig nem.


Számomra is undorító, mikor egyes csajok felnyírják a hajukat, de hát ez van, azt csinálnak magukkal, amit akarnak.

Az ember a saját agyába azt visz bele, amit akar, ha a sok szennyet, akkor azt, az ő felelőssége.


Egyébként miért? Média, divat, befolyásolhatóság, menőzés, utánzás..stb. Szerintem ezzel kimerítettem a választ.

2016. dec. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
82%
Csizma nem praktikus ha 20 percet vagy az utcán, utána meg 6-8 órát bent a suliban...
2016. dec. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
91%

És a pasik miért nőiesednek?

Egyébként ez a divat, ez a boltok kínálata, mi mást vegyen fel az ember?

Én is felveszem a timberland típusú (nem márkájú, csak típusú) bakancsom, mert azt az egyet találtam ami meleg, nem magasszárú, kizárólag olyan cipőt hordok aminek van 1-2 cm-es sarka mert másban fáj a lábam.

Egyébként meg ez nem szokás kérdése. Kinek mi tetszik. Ennyi erővel csak sportolók hordajank sportcipőt, az utca embere felne merje venni, mert akkor már átvették a szokásaikat...

2016. dec. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
88%
Talán mert az jóval kényelmesebb. Ebben a korosztályban most ez a divat, a sportosabb fiúsabb ruházat. Aki igazán lányos/nőies nem veszi át ezeket, csak nehéz nem beleolvadni a tömegbe, kilógni :) Bár én személy szerint élvezem. Csak akkor meg könnyű átesni a ló túlsó oldalára is :/ Nehéz megfelelni igazából nem lehet mást tenni mint elfogadni hogy most ez van
2016. dec. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!