Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért fiúsodtak el mára...

Miért fiúsodtak el mára ennyire a legtöbb lányok a 15-25 éves korosztály? Bővebben lent! 19/F

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy miért mentek el ennyire a mai fiatal lányon a férfias fiús irányba tehát miért vették át a fiúk szokásait? Pl régen alap volt hogy a fiúk télen bakancsot a lányok pedig csizmát hordanak. Mára több lányon látni bakancsot mint csizmát. Ez csak 1 példa volt a sok közül. De miért vették át a fiúk szokásait a lányok???

2016. dec. 3. 14:47
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
90%
Nem feltétlen kell, hogy el legyünk punnyadva, vagy lustàk legyünk keresni, ahhoz, hogy bakancsot hordjunk. Nekem személy szerint kényelmesebb, és jobban is néz ki mint egy csizma. Akkor mi van? Most fàjjon örökké a làbam, amiért "fiúsan" öltözködöm? Mert szerintem egy bakancs egyàltalàn nem csak férfiaknak való...
2016. dec. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
9%

31!

Mit foglalkozok vele?

Probaltam a kerdesre felelni es a valaszommal segiteni a sok lusta tramplinak.

32!

Egy elegans noi csizma is tud kenyelmes lenni csak megint ide lyukadunk ki,hogy venni kene a faradsagot es utanna jarni!!

Es meg noies is maradnal!

Az a baj ezzel a hozzaallassal ,hogy mi nok ezt is felvehetjuk meg azt is hogy egyreszt igenytelenseget sugaroztok ,masreszt pedig ma mar sajnos keresni kell az igazi noies noket akiknek nem fo szempont a kenyelmesseg hanem az elegancia van eloterbe.

Egy oltony sem kenyelmes egesz nap nehogy azt hidd de megis viselni kell es itt is az jon eloterbe,hogy meg kell talalni a kenyelmesebbet ami elegans es ferfias!

Ha mi ferfiak ezt megtudjuk oldani es tenni ,hogy elegansak legyunk es tetszunk nektek noknek,akkor ezt elvarhatjuk viszonozva is talan! Nem?

2016. dec. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
83%

lol. a férfiak 90%-a cseppet sem elegáns. ha írnék randitippeket férfiaknak az első biztosan az kéne hogy legyen, hogy ne legyenek igénytelenek. :D

neked nem tetszik a bakancs, ez van. nehogy azt hidd, hogy a férfiak nagy része a te véleményedet osztja. :D

2016. dec. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
29%

Igen nem is osztjak, ezert tartanak ott ahol...

En akkor is allom amit irtam es egy ferfinek elegansnak kell lenni ugy mint egy nonek noiesnek!

Sokan irjak hogy nem kezdenenek ferfival az oltozete miatt, hat En sem kezdenek egy bakancsos novel!

2016. dec. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 A kérdező kommentje:
És tegyük fel van 1 olyan barátnőm aki télen csak ilyen fiús bakancsot hord. Hogyan tudom rá venni hogy tegye lr hagyja el a bakancs hordását és hordjon csizmát???
2016. dec. 13. 17:06
 36/65 anonim ***** válasza:
4%

Szerencsere az En parom egy noies no , tehat csak noi ruhakat, cipoket, csizmakat hord, de Neked annyit kene csinalni hogy egyszer vidd el egy Humanicba vagy hasonlo ciposzakuzletbe es vetessed fel Vele a noi csizmakat es alljon be egy egeszalakos tukorbe!

Akkor fogja latni a nagy kulonbseget milyen szexi csaj lesz belole!

Es ezek kozott is van belelt es olyan talpu ami vastagabb es reces, tehat nem csuszik!

Csak akarni kell es ennyi az egesz!

Mondjuk En eleve noietlen nokkel nem is kezdenek tehat ilyen gondom nincs hogy atszoktatas..

2016. dec. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
88%
Azért az nem úgy van, hogy elmegyek egy nővel a cipőboltba és próbálgasson csizmákat, majd a tükörben rádöbben milyen szexi. Az egész csak pénzkérdés. Ha szép csizma kell egy nőnek ahhoz megfelelő ruha is kell. Legtöbb nő inkább hord egy kényelmes bakancsot, mert ahhoz fel lehet venni bármit, míg egy csizmához már nem mindegy mit veszel fel. Én nőies nőnek tartom magam, de dolgozni én is inkább meleg, és kényelmes bakancsba, ruhába megyek. Franc se bírná ki napi 8-10 órát magassarkú csizmában ami nem csak, hogy fájdalmas a viselése, de teljesen tönkre teszi a nő lábát, gerincét.
2016. dec. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem egy olyan novel aki tudja magarol hogy igazi no azzal meglehet csinalni mert konnyu ravezetni!

Es egy elegans csizmanak nem feltetlen tusarkanak kell lennie hogy csinos legyen , illetve egy passzos farmer es egy pulcsi meg egy kabat is jo hozza ami szerintem nem egy ervagas ha az anyagi reszere gondolunk!

Elarulom , hogy egy ilyen csizma 20 es 30 ezer kozott van es ebben az arkategoriaba mar kenyelmest pasz es nem kell tusarkut es tizencentist venni. Es megis elegans!

A masik nagy titok hogy ha irodaba dolgozol akkor arra van egy valtocipo es nem fog fajni a labad es nem fog beleizzadni sem mint egy bakancsba egesz nap!

Ugye milyen egyszeru?

De ha egy no igenytelen azzal nem is lehet kezdeni semmit..

2016. dec. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
87%

ma 09:28

Drága attól még nem igénytelen egy nő ha bakancsban, farmerben jár. Nem vagy tisztábban az igénytelenség fogalmával. Vannak női bakancsok amik kimondottan nőiesek. De nem vitatkozom, engem nagyon nem érdekel, hogy ki mit gondol, de valamit azért nem árt felfogni. Legyen férfi vagy nő az illető, mindenkinek joga van úgy öltözködni ahogy ő maga szeretné. Régen rossz ha valaki a saját ízlését akarja a másikra erőltetni.

2016. dec. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
10%

Nem a mosdatlansagra gondoltam az igenytelenseggel hanem a ruhazkodasra!

Nem Vagyok ertelmezesi zavarba.

Azt meg hagyjuk hogy mindenki azt vesz fel amit akar mert pont ezen az okdalon homarozzak azokat a fiukat akik mernek valtoztatni az oltozkodesukon!

2016. dec. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!