Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért fiúsodtak el mára...

Miért fiúsodtak el mára ennyire a legtöbb lányok a 15-25 éves korosztály? Bővebben lent! 19/F

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy miért mentek el ennyire a mai fiatal lányon a férfias fiús irányba tehát miért vették át a fiúk szokásait? Pl régen alap volt hogy a fiúk télen bakancsot a lányok pedig csizmát hordanak. Mára több lányon látni bakancsot mint csizmát. Ez csak 1 példa volt a sok közül. De miért vették át a fiúk szokásait a lányok???

2016. dec. 3. 14:47
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
91%
Ha a fiúk szerinted azt hordhatnak ami akarnak, és mi ne szóljunk bele, akkor a nök miért nem? Kik vagytok ti hogy le igénytelenezzetek valakit, mert nem úgy öltözik mint a csini kis baràtnötök?! Ez màr nem a kökorszak, azt csinàl mindenki amit akar. Ha nem tetszik, ne nézz oda.
2016. dec. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
89%

"És tegyük fel van 1 olyan barátnőm aki télen csak ilyen fiús bakancsot hord. Hogyan tudom rá venni hogy tegye lr hagyja el a bakancs hordását és hordjon csizmát???"

lol. akinek ennyi esze van hogy egy ilyen emberrel barátkozik...

2016. dec. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
2%

42!

Hat pont ezt kerdezhetnem En is!

Kik vagytok ti is ,hogy eliteljetek egy ferfit mert noies ruhat hord?

Ha ti igy mi is ugy...

43!

Nem kell gyozkodni a bakancsos lanyt,csupan meg ismerkedesi idot sem kell szanni ra...

Es szerinted annak van keves esze aki az igenyes szp noket meltatja??

Fura itelokepesseged van...

2016. dec. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem attól nem lesz egy lány fiús, mert felvesz egy bakancsot. Szerintem úgy egészében a társadalomban nem a nők férifasodtak el, hanem a férfiak nőiesedtek el. Nekem úgy tűnik, hogy a nők nők tudnak maradni a mi korunkban is, de a férfiak férfiatlanok. Viszont meg szoktam nézni időnként a Rapax oldalt, amin fotómodellek szerepelnek. Na hát azon tényleg nőietlenek a kislányok. A fényképészek, sminkesek és fodrászok fiúkat csinálnak belőlük, a fiú modellekből viszont mindig azon igyekeznek, hogy lányt csináljanak. Minden fiú modell úgy néz ki, hogy az ember azt gondolja, hogy homoszexuális. Ilyen ez a modell szakma.
2016. dec. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
6%

Azert ezen En vitatkoznek!

A nok is ferfiasodnak!

Pl.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..


Tobb no vesz es visel ferfi ruhat mint forditva , tehat nem tudom mirol beszelsz...

Ettol miert maradnanak nok es forditva miert veszitene a ferfiassagabol egy ferfi mert noi ruhat hord?

Attol meg ferfi marad!

Modelleknel meg legalabb megvan az egyensuly!

Csak azt nem ertem hogy szerinted miert neznek ugy ki a kisfiuk mint egy homokos, a lanyok meg nem!?

Ok is pont homoszexualisnak neznek ki ugyanugy.

2016. dec. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
89%

"Es szerinted annak van keves esze aki az igenyes szp noket meltatja??

Fura itelokepesseged van..."

nem az ízléséről van szó. de milyen ember lehet az, aki már csak egy egyszerű barát öltözködésébe is belepofázik? :D

engem mondjuk nem érdekel, hogy mit vesznek fel férfiak. nyilván nem kezdenék olyan férfivel, aki nőies ruhákat hord, mert nekem az nem tetszik. de ez ha te így akkor én is hozzáállás nagyon gyerekes. :D

ameddig azért hordja azt az illető, mert neki az tetszik, abban érzi jól magát, addig semmi probléma nincs vele.

a világmegváltó gondolatokat meg hagyjuk már... ha neked nem jön be egy nem csizmás nő, akkor nem jön be. de leszólni mindenkit aki nem úgy öltözködik ahogy te akarod nagyon arrogáns dolog. csak a magad nevében beszélj a továbbiakban.

2016. dec. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
9%

Na latod!

Te sem kezdenel noi ruhat viselo ferfivel, En sem kezdenek ferfi ruhat viselo novel!!

Mi ebben az ovodas ??

Velemenyt nyilvanitunk es kesz.

Az a bajod , hogy rakontraztam...?

2016. dec. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
87%

elmondtam mi az óvodás ebben... ha valamit csak azért csinálsz, mert a másik is, az szerinted nem az? ha más körülmények között eszedbe se jutna azt tenni, de csakazértis...

tehát nem az az óvodás ebben, hogy azt mondod nem kezdenél fiús ruhákat hordó nővel. ilyet senki nem állított.

és te nem véleményt nyilvánítasz. te okoskodsz össze-vissza, lehurrogsz mindent ami nem az amit te gondolsz. a véleménynyilvánításban nem írunk olyanokat, hogy nem igazi nők akik nem azt veszik fel ami nekem tetszik, vagy igénytelenek stb. de valószínűleg ezt nem vagy képes felfogni.

nem kontrázol te semmit, mégcsak fel se fogod kb amit mondok. ugyanazt hajtogatod csak, hogy sz ar az a nő, aki nem csizmát hord, és nem kezdenél vele. senkit se érdekel, hogy kivel kezdenél.

2016. dec. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
91%

És téged ez miért zavar? Ők beleszólnak abba, hogy te hogyan öltözködsz? Ugye hogy nem?

Esküszöm a halálba tudnék evezni, amikor ilyeneket látok, hogy jaj a lányok bakancsot hordanak, fúj fiús cuccok, fúj ez, fúj az, a magassarkú kell.

Én hétköznapokon és ált. hétvégéken is lapos talpút hordok farmerral.


HADD VEGYÜNK MÁR FEL AZT AMIT AKARUNK.

2016. dec. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
16%

Na kis onerzetesek!

Latom meg mindeg nem ertitek!

Elmagyarazom!

Persze hogy mindenki azt vegyen fel amit akar csak ha egy ferfi noies vagy noi ruhat visel akkor ne hordjuk mar le a sargafoldig es ha egy no ferfi ruhat hord akkor meg ne ajnarozzuk!

Ugyanis ezt ugy hivjak hogy kettos merce!!

Nem lenne ezzel semmi gond ha az a kamu egyenjogusag amit ti hirdettek igaz is volna...

2016. dec. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!