Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudok "elegánsan"...

Hogyan tudok "elegánsan" öltözni iskolába?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és amióta iskolába járok, mindig egyforma ruhákban jártam. A nadrágok rendben vannak, azok majdnem mindenhez jók, de a felső mindig csak egy póló volt, és egy kapucnis pulóver, vagy egy galléros. Az a baj, hogy már nagyon unom, és nem érzem jól magam ezekben, jobban vonz az elegánsabb öltözködés. De ezt még én magam sem tudom, hogy mit takar, mert öltönyben nem akarok azért menni. De a felsőn kellene változtatnom, meg talán a cipőkön is lehet, de most a felső testrész a lényeg. A zakó tetszik, de hát az se jó egy mezei gimnáziumba. Még én sem tudom, mit akarok, de az a lényeg, hogy a pulóver és a zakó között valami, már ha van ilyen. (XD)


A másik pedig, hogy Nyíregyházán hol tudok venni jó téli kabátot? Néztem több boltot, de személyesen akarom megvenni.



2016. dec. 6. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ing + farmer pl.
2016. dec. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sokféle sportosabb zakó is van, ami simán jó egy gimibe is, és farmerhez, más nadrághoz is jól passzolnak.

Pulcsikból is tudsz elegánsakat venni, kötött divatos kardigán, szintén kötött egyszínű hosszú ujjú felsők sem sportosak.

2016. dec. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Majd veszek egy pár ilyet.

2016. dec. 7. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!