Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, szerettek-e romantikus...

Lányok, szerettek-e romantikus stílusban öltözni?

Figyelt kérdés
Amit ez alatt értek: egyberuhák, szoknyák (de nem túl rövidek), csipkék, fodrok, kecses cipők (de nem brutál magas sarokkal). Minden olyasmit, ami nőies, de nem "dögös", nem kihívó. Írjatok kort és egy kis indoklást is!

2016. dec. 15. 13:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ruhák és szoknyák közül így télen a fekete színűeket szeretem, tehát ez nem mondható romantikusnak.

A fodrokból tán egy csini blúz.

Csipkés cuccokat, pl. egy bodyt...áhh imádom őket!

"kecses cipőket" pedig nem igazán.

15/L

2016. dec. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A modernebb, egyszínű dolgokat szeretem. Geometrikus mintákat. Hordok ruhákat, szoknyákat, magassarkút de nem a fodros vagy virágmintás darabokat. Nekem a skater stílusúak sem tetszenek, túl "fodrosak".

Csipkét kis mennyiségben szeretem, szépen fel tud dobni egy egyszerű szabású ruhát ha az ujja vagy a háta csipkés.

2016. dec. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem sem a fodrokat sem a csipkéket, ettől függetlenül nőiesen öltözködöm.

21L

2016. dec. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Én nem igazán szeretem ezt a stílust, mert olyan kislányosnak, gyerekesnek tartom. Inkább a szolidan dögös, felnőttesebb stílust kedvelem. Egyberuhákat hordok, de csak olyat, ami nem túl kislányos, és ez igaz a szoknyákra, cipőkre is.
2016. dec. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon.:) Indoklás minek, neked miért olyan az ízlésed, amilyen? Kort sem írok, mert nem szeretnék ismerkedni:)
2016. dec. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb pont az én stílusom írja le. Szinte sosem hordok nadrágot, ellenben több polcot foglalnak el a szoknyáim, egyberuháim a szekrényben. Imádom a csipkét és a fodros cuccoka, a szines harisnyákat. Igaz nem rózsaszínben, mert az az egyetlen szín amit nem hordok, fehér és piros a kedvencem. Gyerekes? Lehet....de nem érdekel mások véleménye, én imádom a ruhatáram és ebben érzem jól magam. Ettől függetlenül nem vagyok egy hercegnőmániás örök kislány, nemhogy a kislányos, de a csajos dolgokat sem igazán szeretem a kinézeten kívül.
2016. dec. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Vintage stilus ez... bizonyis helyzetekben igen
2016. dec. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem az a gyerekes aki ilyet felvesz, hanem aki egy stílusú ruhát hord (mint én is gimisként)... a felnőtt elegáns ember tudja hogy minden alkalomhoz mást kell viselni, tehát egy csipkés nyári ruhában nem megyek el egy gálára mert oda nagyestélyi kell. De nagyestélyiben meg nem megyek el sütögetni haverokkal mert oda meg a farmer polo kombo a jo választás. Amikor egy gyermek kinövi gyermekiességét akkor kezdi "színesítieni" ruhatárát. Megjegyzem szerintem. A stilus es divat egy szakma. Ha rosszul viselik rohejesse valhat az illeto...
2016. dec. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
nekem nem tetszik a tipikus romantikus öltözködés. számomra gyerekes és komolytalan.
2016. dec. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

én szoktam hasonlóan csak darkosan, meg feketében :DDD és bakancsot veszek fel hozzá,meg ilyen fémesebb, metálosabb kiegészítőket. tehát kicsit szoktam.


17/L

2017. jan. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!