Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felnőtt nőnek vízhatlan "2...

Felnőtt nőnek vízhatlan "2 ujjas" kesztyű nagyon gáz?

Figyelt kérdés

2016. dec. 17. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Ugyan már mért lenne gáz, ha az lenne, nem árulnák felnőttméretben.
2016. dec. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jo érvelés, köszönöm :) bar nem volt rairva hogy noi vagy férfi...
2016. dec. 18. 00:55
 3/9 anonim ***** válasza:
21%

Hat eleg gyerekes!

Amugy meg szinte egy felnotten sem ferfin sem non nem lattam!

Bocs hogy nem azt irom amit hallani szeretnel, En nem a szazalekomert aggodom mint itt sokmindenki mas , hanem az oszintesegre torekszem.

2016. dec. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
milyen az a vízhatlan kesztyű??
2016. dec. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Hat nem egy divatos darab, de ha alapvetoen sportos stilusod van, meg neked tetszik, akkor miert ne. Nem kotelezo mindenkinek divatolni. Az egy dolog, hogy en szeretek. Masnak nem muszaj. :)
2016. dec. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Cuki és vicces,de nem gáz,nyugi:)
2016. dec. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Szokatlan. A legtöbb felnőtt életvitele nem követeli meg ezért kb senki nem hord hétköznapokon vízhatlan holmit.


Attól is függ milyen a stílusod, sportos öltözet mellett valóban semmi különös, egy szövetkabáthoz meg csinos csizmához felvenni viszont idétlen.

2016. dec. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, egyáltalán nem arra vágytam, hogy mindenki "leokézza". Épp azért kérdeztem, mert élőben úgyse mondaná meg senki...
2016. dec. 18. 22:05
 9/9 A kérdező kommentje:
A vízhatlan kesztyű azt jelenti, hogy vízálló anyagból van, tehát ha órákig vagy kint a hóban, akkor se ázik át
2016. dec. 18. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!