Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Milyen ruhákat,...

Csajok! Milyen ruhákat, kabátokat, cipőket, táskákat és ékszereket vennétek ha milliárdosok lennétek?

Figyelt kérdés

2016. dec. 19. 16:31
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Jöhet privát is.
2016. dec. 19. 16:32
 2/20 anonim ***** válasza:
83%

Továbbra is azt, ami tetszik. Én tökéletesen elvagyok a breshkával tallyval és newyorkerrel, nem vágynék guccira, csak azért mert megtehetem. Egyedül cipőre költenék többet, de ott sem a márka érdekel, hanem olyanokat vennék, amik egyszerre kényelmesek, dögösek, és a funkciójukat is betöltik, tehát nem egy papírtalpú rohadt kényelmetlen magassarkú téli csizma, aminek vicc a bélése, és azonnal átázik...

Táskából meg jelenleg is a kicsit márkásabb kategóriáim vannak (guess, tom tailor stb) és meg vagyok velük elégedve. Sztem nem kell ahoz százereket költeni, hogy valaki divatosan, stílusosan, és egyszerre kényelmesen öltözzön, nekem tökéletesen megy a tipikus plázamárkákból is. Ékszerbe meg....nem tudom mikor voltak rajtam utoljára az arany-ezüst ékszereim, mivel ritkán járok olyan helyen, ahol elegánsan kell megjellenni, így sokkal változatosabban tudom használni a kb 100 db bizsu kiegészítöm, amikért 1-2 ezernél nem fizettem többet.

Inkább éppíttetném meg álmaim házát, és inkább költenék milliókat egy gyönyörű, nagy konyhára, ahol nem kell nyomorogni, minden kézre esik, ahol elférnek az eszközeim, és élvezet főzni, illetve profi háztartási gépekre amikkel pikkpakk megy a takarítás, és így több időm maradna a családomra, barátokra, hobbikra.

2016. dec. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Biztos beszereznék jópár Louis Vuitton cuccot: sál, bőrönd, kis táska...stb.

Ezen kívül nagyon tetszenek a Stella McCartney, Yves Saint Laurent ruhák, cipőből pedig a Charlotte Olympia magassarkúi.

Ékszereknél a márka annyira nem számít, hiszen most is kizárólag arany és ezüst ékszereket hordok (kiráz a hideg a bizsutól!) , valami szép nagyméretű gyémánttal díszített gyűrűre ruháznék be, és gyönyörű, különleges arany szettekre.

2016. dec. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Metionin ***** válasza:

Szerintem nem lenne sok különbség a mostani ruhatárammal összehasonlítva. Amit biztosan megvennék és jelenleg még nincs rá pénzem, az a mostani kényelmes, csúszásmentes műbőr csizmám valódi bőr változata, illetve egy valódi bőrkabát. Táska tekintetében is meg vagyok elégedve a mostaniakkal, sosem voltan márkafétises. Cipőből vennék egyedi kinézetű spiral tornacsukát. A hajamat drágább, tartósabb színezőkkel festeném kékre. Ékszereket csak bőr és ezüst /ezüstszínű bizsu formában hordok, ami van arany, az még életemben nem volt rajtam.

Őszintén szólva inkább arra költenék, hogy legyen egy műtermem, ahol jó minőségű alapanyagokkal jó minőségű vásznakra festhetek, mint ruhákra meg ilyesmikre.

2016. dec. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nagy almom egy Hermes taska, ha sok sok penzem lenne biztos vennek. De igazabol, h jol ossze tudjam foglalni, ha gazdag lennek olyan cuccokat venni amiket Kylie Jenner hord, nekem nagyon tetszik a stilusa. Es tuti mindent megvennek a kyliecosmetic.hu-rol 😃
2016. dec. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

A Louis Vuittontól beszereznék egy sálat és egy táskát. :) A Chaneltől néhány kozmetikumot, cipőt.

A Burberrytől egy sálat és egy inget.

Egy drágább napszemcsit, pl. a Prada-tól.

Kylie kozmetikumot, rúzst szájfényt tuti vennék.:)

Egy MK-s pénztárcát.

Hirtelen ennyi jutott eszembe! :) De ha milliárdos is lennék, továbbra is ugyan azokon a helyeken vásárolnék ahol most (H&M, Pull & Bear, Zara, Bershka, Tally stb.), persze beszerezném a fentebb említett cuccokat, de hétköznapi ruhát az általam leírt kedvenc helyeimről szerezném be továbbra is.:)

2016. dec. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Előző vagyok még mindig, elfelejtettem írni, hogy jó néhány parfümöt is beszereznék, és egy MK-s órát is még.:))
2016. dec. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ékszert akkor sem nagyon hordanék, a ruháimat és a táskáimat továbbra is magam varrnám, csak jobb minőségű anyagokból. Cipőből sem vennék drágábbat, mint most, mert az én szememben egy bizonyos értékhatárnál többet nem ér egy cipő, akármiből is készül. Sokkal jobb befektetéseket is el tudok képzelni a milliárdoknak, mint egy teljes ruhatárcserét.
2016. dec. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Az első gondolatom az volt, hogy inkább valami nagyon jó kocsit vennék...mármint ami számomra az...ezt nem fejtem ki mert még belém kötnek. Ruhából fogalmam sincs milyen márkát...de szerintem nem vennek olyan nagyon drágát akkor sem. Viszont parfümből biztosan beszereznék jó párat :)
2016. dec. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Egy Burberry trencskó régi vágyam, azt szerezném be először, az tuti.
2016. dec. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!