Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Díszmagyar vadászruhákról...

Díszmagyar vadászruhákról (vagy csak simán elegáns, díszes vadász ruházatról) mutatnátok/linkelnétek fényképeket?

Figyelt kérdés

Mind a mai modern XX., XXI. századi ékes öltözékekre, mind a XVIII., XIX. századi vadászok díszes/alkalmi ruházatára vagyok nagyon kíváncsi!


Előre is köszönet mindenkinek! ^_^



2016. dec. 20. 14:55
 1/5 anonim válasza:
Meg ne szakadj a nagy keresgélésbe. [link]
2016. dec. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Meg ne szakadj a nagy segítségnyújtásban. Csak azt nem értem ha zavar a kiírás, miért segítesz mégis? Ha nekem nem szimpatikus valami, mellőzöm. ;)


Az élet furcsa misztériumai! :)

2016. dec. 20. 20:50
 3/5 anonim válasza:
Meg ne köszönd a segítségemet.
2016. dec. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Meg ne válaszold a kérdésemet. ;)


De köszi, tényleg, naaaagy segítség volt, azonban ettől többre számítottam. Például egy olyan embertől, aki jártas ezügyben, tehát nem egy random google-keresést linkel ide (ez nekem is ment előtted), hanem konkrét fényképeket. Szóval azért annyira nagy segítség nem voltál. Köszi, de ez sajna kevés.

2016. dec. 20. 22:27
 5/5 anonim válasza:
És szerinted kinek van otthon múlt századbeli vadászruha gyűjteménye a gyakorisok közül?
2016. dec. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!