Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Ti szoktatok felvenni...

Fiúk! Ti szoktatok felvenni harisnyanadrágot télen nagy hidegben nadrág alá?

Figyelt kérdés
Az öcsém szerint lányos, pedig nincs még tíz éves.
2016. dec. 20. 16:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
86%
Régebben úgy 14 éves koromig hordtam harisnyát, utána már cikinek tartottam. Aztán középsuliban nem vettem fel semmit, de ennek meg lett az ára. A feleségem szoktatott rá, mostanság jägeralsót használok, de azt nem annyira szeretem. A síaláöltöző az egy fokkal jobb.
2016. dec. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Nem. Ha nagyon hideg van, akkor a síaláöltözetet veszem farmer alá.
2016. dec. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Nincs annyira hideg.
2016. dec. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
90%
9-10 eves korban kiskamasz az ember, termeszetes, hogy elkezd dolgokat cikinek erezni. Egyebkent szerintem is lanyos, max 1-2. Osztalyig tudom elkepzelni egy kisfiunak. Vannak ilyen vastagabb fiu "cicanadragok" az most amugy divat a fiuknak, nem tudom mennyire lenne ra vevo a kissrac
2016. dec. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Tudom mindenkinek más kényelmes de ha teheted akkor vedd fel főleg így hidegebb időkben. Könnyebb felvenni mint felrázni amiből lehetséges prosztata gyulladás, aranyér, de az ízületeket is kíméled a hidegtől.

10 én évesen én sem akartam felvenni semmit a nadrág alá de a katonai szolgálat alatt megtanultam mi az a felöltözés nadrág alá. A tanácsomat elfogadható de semmibe is veheted.

Amúgy vannak már nagyon kényelmes ruhadarabok ilyenekre.

2016. dec. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen szoktam. A nadrág elvileg fiúknak van, mégis sok nő magáévá tette. Van olyan konditerem,, ahol harisnyában és rövidnadrágban edzenek fiú, vagy fociznak.
2016. dec. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
80%

Igen szoktam mindeg!

A nadrag meg fius es megis viselik a lanyok!

Mond az ocsednek!

Vagy az acelbetetes bakancs.

Ez nem zavarja ocsiket?

Jol mondjak elottem a harisnya ferfi ruha csak mint sokminden mast lenyultak a nok!

Kerdezo! Viseld nyugodtan!

2016. dec. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Én is hordok, pedig 30-on túl vagyok!

Legalább 40-50DENes harisnyanadrággal szoktam kezdeni, és ahogy hidegebb van, úgy vastagabbat veszek.

(én se mindig hordtam, volt amikor fel nem vettem volna - de változott a véleményem)

2016. dec. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Én ősztől tavaszig mindig veszek alá nejlonharisnyát. :) A vastagokat szeretem, legalább 100-150 deneseket. Ha nagyon hideg van, akkor van hogy kettőt is aláveszek. :)


Amúgy sokkal kényelmesebb a jégeralsónál, mert ha fűtött helyre megyek, akkor sem izzadok bele a harisnyába. Meg a jéger alá se menne a szűk fazonú feszülős skinny farmereknek.

2016. dec. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Öcsédet küldd ki egyszer a ropogó hóba, a szikrázó csillagos ég alá, a két falu közé, a semmiben lévő bedeszkázott vasútállomásra reggel a 6:20-ashoz a mínusz 20-25-ben. Hátha késik egy másfél órácskát a vonat, ahogy mi sem természetesebb.


Ha nem hal meg, a további életében nem az lesz a kérdés, hogy "férfi vehet-e fel harisnyát", hanem hogy "hányat".


Persze elhiszem, hogy a távfűtéses lakás és a távfűtéses iskola közötti három megállónyi fűtött metrózáshoz mindez szükségtelen... Általában ilyen körülmények között k.va nagy a szája egyeseknek.

2016. dec. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!