Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Létezik már TAPINTÁSRA az...

Létezik már TAPINTÁSRA az eredetire (pl. a csincsilláéra) megszólalásig hasonlító MŰSZŐRME bundakabát? Az ár nem számít.

Figyelt kérdés

Tehát nem ez a fajta, az eredetitől borzasztóan eltérő csúnya:


[link]


[link]


[link]


Hanem az alábbiakkal megegyező tapintású és kinézetű:


[link]


[link]


[link]



2016. dec. 21. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Az igaziak nagyon szépek.
2016. dec. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, de leszedik a fejed a ló túloldalára durván átesett mű-állatvédők (kinek nem inge...), ha meglátnak rajtad egy igazit. Bezzeg a halat, csirkét kétpofára tömik magukba. :D Mintha egy baromfi nekik (velem ellentétben, nekem ugyanis az ugyanolyan szép és fontos állat) számukra nem lenne elég aranyos... Vicc.... Csak a csincsilla - nekik csak az az állat. (Még egyszer írom, akinek nem inge...)


Ezen eltorzult, korcs, a természettől és magától az állatvilágtól teljesen eltávolodott emberek (akik az igazi állatvédők nyomába se érnek - de persze ezt nem fogják neked soha bevallani, nehogy az igazinak legyen igaza...), nos ezen torzult világképű egyének mellett ÉN SEM szeretném, ha (a haszonállatok mellett még ezeket is fölösen) levágnák, ezért még az én lelkiismeretem megnyugtatása miatt IS szeretnék igazi helyett MŰ szőrmét beszerezni. Ami tapintásra megszólalásig olyan, mint az igazi. Mondjátok, hogy létezik már ilyen!!!

2016. dec. 21. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!