Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fordított háromszög alakhoz...

Fordított háromszög alakhoz milyen fazonú felső illik?

Figyelt kérdés
Croptop?Fenék alá érő?Csípőig érő?Milyen kivágású?(pl V alakú)

2016. dec. 26. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
V nyakú jó, ujjatlanból a szélesebb vállú (nem spagettipántos)
2016. dec. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen alakom van. Általánosságban kerülendő minden, ami a vállakat, hátat szélesebbnek mutatja. Tehát a válltömés,fodrok, buggyok, norvégminta stb. a vállrészen. Nagyon jó az asszimetrikus szabású felső, aminek az egyik válla pánt nélküli vagy vékonyabb pántos, mint a másik. A spagettipánt ilyenkor a vékonyabb oldalon működhet is, egyébként tényleg nem jó. Jó még a klasszikus ujjatlan felső. Meg a raglán szabás, ami a kedvencem. A croptop az a hasvillantós póló, most megnéztem a google-ben, hogy ebből is vannak ennek megfelelő darabok, mikor én voltam tinédzser, akkor csak egyféle szabással lehetett kapni. A fenék alá érő dolgok rajtam nem állnak jól, mert alacsony vagyok, meg hacsak nem testhez simuló felsőről van szó, ami felül jó rám, az alul túl bő és furán néz ki. Nem tudom, hogy magasabb lányon hogy mutatna. Kivágás: v-alakú általában jól áll mindenkinek, ha nem túl mély a kivágás. Nagy mellekhez lehet nagy v kivágású felsőt is felvenni.
2016. dec. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönööm :)
2016. dec. 27. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!