Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Zara cipőkről mi a véleményetek?

Zara cipőkről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Tavaszra vennék cipőt és a Zarában nagyon szépek vannak, viszonylag jó áron. Szerintetek megéri? Vanst és hasonlókat mégsem szeretnék venni, mert nekem az elegánsabbak tetszenek és egyébként is, nem kell drágán tömegcipő.

2016. dec. 28. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

Nem tudom... Én cipőt csak is minőségi márkáktól veszek, nem bízom a fastfashion márkák cipőiben.

A H&M-ben,Zarában,Bershkában csak rá kell nézni a cipőkre, és hiába "eredeti", ezeknek a márkáknak nem fő specialitásuk a cipő,így nem csak a minőségük gyengébb, de az egészségügyi szempontokat sem veszik figyelembe.

Én is az elegánsabb cipőket szeretem, de én általában Fashion Days-ről vagy Brands.hu-ról rendelek.

Itt garantáltan eredeti márkás cipők vannak, nagyon sok féle, rendszeresen vannak leértékelések,így nem kell egyből a legdrágábbért futni.

2016. dec. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
A kedvezo aru cipoik kényelmetlenek es rossz minoseguek (tehat a 20 ezer alattiak de foleg 15 alatt). Ami meg annal dragabb az mar nem kedvezo ar es 20ert jo minosegu borcipot veszel barmelyik cipouzletben.
2016. dec. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mivel nálunk nincs Zara így azokról nem tudok véleményt mondani, de olvasom hogy elvileg a Bershka cipő sem jó minőségű...hát nem tudom de én onnan rendeltem egy cipőt(mert Bershka sincs nálunk) 13.000 ft-ért és egyáltalán nem gagyi...nagyon jól bírja és nagyon kényelmes.Egy platformos bokacsizma egyébként.
2016. dec. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Nekem van egy zara bőr sneakerem (több is van, de ez a legöregebb), 3 éve nyúzom és semmi baja nincs. Pedig nem ritka, hogy aszfalton gyalogolok benne 5 km-t munkából haza és az elejétől fogva kényelmes is volt.

Magyarországon divat fikázni, ami sokak számára nem elérhető:D

2016. dec. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Nézegettem őket (férfi cipő), de kényelmetlennek találtam és műbőr volt mind, ahhoz képest elég drágán, szóval nem vettem.
2016. dec. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem a Zara cipői ár-érték arányban tökéletesen jók. Tavaly vettem ott egy velúr csizmát, 30 körül volt, és még mindig nagyon szeretem. Mondom ezt úgy, hogy van olyan csizmám ami egy nullával többe került. Kényelmes, és ezt a fazont más márkánál nem találtam ilyen szép formában. Nyilván a drágább, bőrből készült darabok tartósabbak, mint a TRF termékek.
2016. dec. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem van egy-két zara cipőm, és meg vagyok elégedve velük. az egyik legkényelmesebb, legkedvencebb cipőm is onnan van. nem minden rossz ott, de próba nélkül nem rendelnék, az biztos.
2016. dec. 29. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sunshinedoll ***** válasza:
92%

Nekem még egyikkel sem volt problémám. Volt onnan bakancsom, évekig tudtam hordani, a magassarkúik általában kényelmesek és stabilak, bár nem hordok magassarkút napi rendszerességgel. Egy szandálom is van onnan, azzal sincs semmi bajom, évek óta hordom. Nekem még egyik sem szedte szét a lábam, és mindegyik jól bírja, pedig sokat sétálok.


A Zara is elég tömegmárka egyébként :D Nem értem mondjuk, a tömegmárka miért probléma.

2016. dec. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!