Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Molettebb, erősebb alkatú...

Molettebb, erősebb alkatú lányoknak jól áll az ilyen fürdőruha? (Link)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


2016. dec. 28. 21:47
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


[link]



Bocsi ezekre gondoltam, valamiért a kérdésnél levő linkek nem jók

2016. dec. 28. 21:51
 2/4 anonim ***** válasza:

A Barbie felirat szerintem nem passzol a molett alakhoz.

Az utolsó kép meg a 90-es évek stílus divatja volt, ezért az ilyen alkaton egyszerűen nevetséges lenne.


A többi egyébként rendben van.

2016. dec. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs rajta a Barbie felirat, akkor még egész jó elképzelés az oldalt magasabb felvágás miatt, viszont azt is számításba kell venni, hogy aki erősebb alkat, annak a melle is nagyobb, szóval az ilyen mellmerevítő nélküli fürdőruhákban elég gáz lesz egy nagyobb mell, ami nincs kitámasztva. Én magamnak az F&F alakformáló fürdőruháját vettem meg, ami nagyon szuper szabás: [link] a has részénél dupla anyag van, ami teljesen lelapít és tök vékony derekat csinál, a mell részénél van merevítés és szép, formás melleket mutat, nagyon jól összeszorít, mégsem csinál hurkákat a kilátszódó részeknél, ha megfelelő a méretválasztás. Arra is oda kell figyelni az alakformáló fürdőruháknál, hogy jó legyen a méret, mert ha egy számmal kisebbet veszel, akkor úgy leszorít, hogy pont kidudorodnak a hátadon, meg oldalt a kis hurkák, amiről el szeretnéd terelni a figyelmet. De szerintem érdemesebb egy ilyesmibe fektetni, mert egy sima egybe részes mindenféle merevítő és leszorító nélkül inkább egy kötözött sonka nőt fog visszaadni, mint egy csinos, erősebb nőt. Ezeknél a fürdőruháknál mindenre odafigyeltek, a mell résznél a V kivágás is karcsúsít, a magasabb oldalsó rész, a dupla, erősített, gumisabb has résznél is, miközben mégsem egysíkú, fel van dobva gyűrt résszel, gyöngyökkel, ami megint csak eltereli a figyelmet.
2016. dec. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Természetesen csak a fazont próbáltam a képekkel hozzávetőlegesen belőni, a szín, felirat nem érdekes, nem barbie-sat akarok. Ez a 90-es fazon idén nagyon bejött, az egyberészessel együtt, gondoltam 2017ben méginkább divatba jön, legalábbis én szeretném. Külföldi sztárok már szinte csak ilyenbe voltak a nyáron
2016. dec. 28. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!