Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kövér lányoknak milyen ballagá...

Kövér lányoknak milyen ballagási ruha/szoknya lenne jó?

Figyelt kérdés
Tudom korai ez a kérdés ,de jobb ha minden el van tervezve. Nálunk a suliban nyakkendőt kell majd viselni ballagáson. Szoknyában szeretnek majd lenni. Tudnátok nekem ehez tippek adni? Azon gondolkodtunk ,hogy varatunk szoknyát/ruhát , csak nehezebb össze válogatni hisz nyakkendőt kell majd viselnünk. Ha tudtok akkor képeket , linkjét az oldanak ahol meg tudom rendelni vagy boltott ahol megvásárolni ruhát. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!

2016. dec. 29. 04:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%

Zsák?

Foggy le, mint ìrtad, van még idő!!!

2016. dec. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%

#1 hogy te mekkora kőbunkó vagy!

És amúgy meg max. fogyj lehetne.

Sajnálom kérdező, hogy nem tudok értelmes választ adni, de milyen színű a nyakkendőtök?

2016. dec. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk matrózblúz, fekete szoknya a kötelező. Mivel a matróz bő ezért a többség betűrve hordja, ceruzaszoknyával, de skater szoknyával is jó. Ki kell próbálni, hogy neked az egyenes vonalú vagy a bővebb, A vonalú szoknya áll jobban. Egyébként nincsen semmilyen kikötés? Mindenki olyan ruhát vesz fel, amilyet szeretne? Vagy ezt most nem egészen értem... Egyébként szerintem ha lesz nyakkendőtök, akkor a felső+szoknya jobb megoldás mert egy ruhához nem igazán tudom elképzelni.
2016. dec. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
mennyire kövér? azért nem mindegy, hogy 70 kiló vagy 120.. amúgy addig fogyj le valamennyit. de egyébként a legjobb egy magasabb derekú, térdig erő nem túl szűk, A-vonalú szoknya lenne szerintem.
2016. dec. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

H&M-ben vannak ezek a h&m+ jelzesu ruhadarabok, ezek nagyobb meretekben kaphatoak

Es amugy vannak tok jok, multkor nagyon csalodott voltam, mert azt hittem van attol azaz en meretemben is (pont szoknyat neztem), de nem volt csak nagy

2016. dec. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Mekkora bunkó már ez, fogyj le... És ha nem is tehet róla? Lehet ez genetika is!

Egyébként tényleg még sok időd van rá, szerintem nézelődj bátran boltokba, és próbálgass fel, és látod hogy áll. Kimondottan most ballagásra nem nagy a választék, talán a tavaszi kollekciók közt már lehet, de még akkor se leszel elkésve.

Akár még kínai üzletekbe is találhatsz magadnak valót.

2016. dec. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nincs kikötés ,hogy öltözunk fel. Királykék a nyakkendők. Köszönöm szépen a válaszokat !😁
2016. dec. 29. 21:31
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

6-os: Az, hogy valaki kövér, nem a genetikán múlik.Az igen, hogy valaki könnyen hízik, de ha figyel a súlyára akkor nem lehetetlen nem elhízni.

Kérdező: Menj el pár boltba, és próbálgass:) Nem mindegy hogy oszlik el a súly, mindenkinek más áll jól.

2016. dec. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%
#6 ez a legkönnyebb, legyinteni egyet és kapásból a genetikára fogni. ahogy az előző is írta, olyan nincs, hogy valaki genetikailag kövér, kövéren születik, max jobban kell figyelnie. de ez a genetika tipikusan a lusták kifogása, nyilván azért túlsúlyos a magyarok majdnem fele(?), mert mind genetika.. aha, hogyne. csak lusta ge cik.
2016. dec. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jelentem , meg van a szoknya !🙂😀
2017. márc. 5. 00:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!