Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért vannak a 15-20 éves...

Miért vannak a 15-20 éves lányok -10 fokban is kint az utcán úgy hogy cipő vagy kis csizma nyári rövid zokni farmer fel hajtva? Nem fagynak le?

Figyelt kérdés
Pl tegnap is rengeteg lányt láttam az utcán úgy hogy kis csizma vagy fél cipő mezítláb vagy valami rövid kis titok vagy boka zokni és a nadrág többszörösen egymásra fel hajtva? El ment az eszük? Hogy nem fagy le a lábuk???

2017. jan. 1. 08:26
1 2
 1/17 Szimeon ***** válasza:
34%
A kiscsajokat semmi nem érdekli, csak az, hogy kívánatosak legyenek a férfiak számára. Én is nézem sokszor, hogy minuszokban kis szoknyában, kilógó, mezítelen csípővel flangálnak. Nem számít, csak szexi legyen. Aztán meg jól felfáznak. És akkor jön az ostobácska reakció: Nem tudom, mi történt, valahol biztos bekaptam egy bacit.
2017. jan. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%

Itt a szülő is hibás.

Oké, ha gyermekkoromban rámerőltették a sapkát, az a táskában landolt út közben, de ezeknek a szerelésén látszik hogy nem út közben alakították át.

2017. jan. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%

A szüleink verik belénk, ezt ha kilóg valamid egyből megbetegszel dolgot.. Nem feltétlenül fázik meg valaki, mert nem öltözik fel rendesen, inkább a vitaminhiány, fáradság, gyenge immunrendszer jelenti a gondot.

Én műkorcsolyáztam akkor még gyakran versenyeztünk szabad pályán. Egy szál kis semmiben vártunk a pálya szélén és soha nem fáztam meg.

Most felnőttként meg mindent elkapok, pedig rendesen felvagyok öltözve, de ugye állandó rohanás, fáradság, meló, egészségtelen kaják messze nem olyan jó az immunrendszerem ..

Meg sokan mennek buliba lenge öltözetben, az út alatt nem feltétlenül fog megfázni valaki, elmegy a metróig ott meg már annyira nincs hideg..

2017. jan. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%

Húúú, nem tudom, de én inkább beöltözöm, mint egy hóember, mert nekem ez már kegyetlenül hideg. El nem tudom képzelni, hogy ne legyen rajtam vagy 5 réteg ruha (harisnya, trikó, két póló, két pulcsi, plusz két zokni, nagyon vastag nadrág, kabát, csizma... Sál-sapka és persze két kesztyű.

És hát tudom, hogy marha hülyén nézek ki, mert kb. plusz 5-6 kilót ad rám ez a sok gönc, de engem nem érdekel, mert én a telet csak túlélni akarom.

Mondjuk irigylem, akinek nincs ilyen gondja. Alapból már azt is észrevettem, hogy sokan olyan kabátban járnak ilyenkor, amit én mondjuk március-április környékén (illetve szeptember-október) hordanék, tehát átmeneti időben.

2017. jan. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Elég érdekes bokavillantósan járni mínuszokban, ez is olyan buta divat, mint a többi.
2017. jan. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%
Mert ez a divat és ha nem követik létezni se tudnának;)
2017. jan. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%

Amikor én voltam ebben a korban - ezelött kb 40-45 éve, akkor divat volt a miniszoknya (kb 30 összes "hosszal"), és télen is ezt hordtuk, egy nylonharisnyával és vagy magassarkú cipövel, ritkán bokacsizmával. (A nadrág akkoriban még nem volt elterjedt, csak sporthoz használták, akik kellöen gazdagok voltak.)


Ennek ellenére nem voltunk betegesebbek, mint azok, akik állandóan féltek a felfázástól és vastag harisnyában, hosszú szoknyában jártak.

2017. jan. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Szimeon ***** válasza:
55%
7-es. Ezt nem tudod megítélni, mert nem készült erről semmilyen felmérés. Látszólag nem voltatok betegebbek. A reuma, felfázás tünetei később is jelentkezhetnek. Másrészt. Csak nem mered azt állítani, hogy bármilyen lenge ruházatban lehet flangálni kemény fagyok idején, az nem ártalmas az egészségre? Akkor tessék. Menj most ki egy szál bugyiban és sétafikálj két-három órát. Ha nem számít a ruházat, akkor meztelenül is lehet lenni. Mindenesetre fura, hogy az eszkimók jól beöltöznek télen - lehet, hogy még nem fedezték fel azt, amit a kiscsaj tudósok már régen kiderítettek.
2017. jan. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
43%

De ugyan miért? Belegondoltál?? Mert nem öltöztél fel rendesen,most meg szépen le építetted" magad.Egy válaszoló ezt írta: "Inkább a

vitaminhiány, fáradság, gyenge

immunrendszer jelenti a gondot. Én műkorcsolyáztam akkor még

gyakran versenyeztünk szabad

pályán. Egy szál kis semmiben

vártunk a pálya szélén és soha nem

fáztam meg.

Most felnőttként meg mindent elkapok".

2017. jan. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
48%

Szimeon: "Mindenesetre fura, hogy az eszkimók jól beöltöznek télen"


Ez nem egészen igaz, az igluban max 5 fok van, és ott még a gyerekek meztelenül vannak, és nem ismerik a megfázást!

2017. jan. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!