Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy ilyen felső ideális...

Egy ilyen felső ideális randizni fekete nadrággal?

Figyelt kérdés
[link]

2017. jan. 12. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. :)
2017. jan. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Első randin ne tedd ki a cickód, végig azt fogja skubizni. Visszafogottabb, nőies ruhát válassz:)
2017. jan. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tökéletes, de akkor randizz velem, mert pont az ilyen stílusú nők az eseteim.:)
2017. jan. 13. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a pároddal randizol akkor elmegy, ismerkedés szakaszában viszont közönséges.
2017. jan. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

és ez alá nem veszel semmit? hát eleve íy kimenni az utcára vagy bárhová gáz, hogy kb fullba látszik a melled. és hova mentek randizni? étterembe, kávézóba? mert ott kb csak leégeted a pasit és magad is, hogy ilyen közönségesen nézel ki.

esetleg akkor elfogadható, ha felmész hozzá, de akkor se első randira. persze ha ez a munkád, akkor más.

2017. jan. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a pároddal randizol és tetszik neki és neked is az ilyen, akkor rendben van. Ha ismerkedős fázisban vagytok inkább hanyagold, túlságosan kivágott...
2017. jan. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
közönséges
2017. jan. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Vakbogarak!

Nem látjátok, hogy a csipke alatt van egy test színű anyag? Vagy ha nincs akkor ennek a hölgynek sem mellbimbója sem bimbó udvara nincs.

Szerintem (amellett hogy a modell szép) ez egy elegáns és alkalomhoz illő ruha és biztosan jól állna a fekete nadrághoz. Ez egyáltalán nem közönséges.

2017. jún. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!