Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Biatorbágyi Premier Outletbe...

Biatorbágyi Premier Outletbe megéri elmenni?

Figyelt kérdés
Tényleg kedvezőbb árakon vannak?

2017. jan. 16. 14:08
 1/3 anonim válasza:
Szerintem ez attól függ,hogy mit szeretnél venni. Én ruhát pl sosem találtam még magamnak, és azok talán nem is annyival kedvezőbbek ,viszont a cipőket ki lehet fogni nagyon akciós áron. Most tél elején vásároltam ott egy Nike huarachet, ami Pesten bárhol 39.000 Ft , es ugyan azt megvettem ott Biatorbágyon a Nikeban, 25.000ft volt a doboz ára írva,majd a pénztárnál kiderült,hogy plusz 30% lejön még minden cipő,így 17.500ert hozztam haza. Szóval ha kifogsz jó dolgokat ,akkor szerintem megéri.
2017. jan. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én eddig két hátitáskát vettem ott (egyet a Happybox-ból, és egy Budmilt).

Nem lehetett terhelni őket. Hamar elfeslett a WC-papír minőségű anyaguk, és szétment a cipzárjuk.

Az áruk változó, a Happybox-os 5000, a Budmil 10000 Ft volt. (Samsonite-ot nem akartam, mert nem az én stílusom.)

Annyi biztos, hogy nem veszek onnan többé semmit.

2017. jan. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akció miatt az emberek megveszik azt is, ami pár alkalom után már nem tetszik. Ha nem hozol elhamarkodott döntést, irányadónak jó lehet kimenni. Egy normális farmer, cipő az átlagos méretben kb ugyanannyiba kerül.
2017. jan. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!