Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Steel bakancs vélemények/tapas...

Vilecs kérdése:

Steel bakancs vélemények/tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szeretnék bakancsot venni, és kinézetre a steel tetszik a legjobban, viszont azt hallottam, hogy kevésbé bírja a pogót. Tapasztalatok? (Kb 2 havonta járok koncertre, és egy koncerten 5-10 percnél többet nem szoktam pogózni)

2017. jan. 17. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen vettem, túráztam, törtem, zúztam, pogóztam vele, azóta eltelt 10 év, mai napig megvan, úgy néz ki mint az új.


A steel jó választás. Kitart egy életen át. (a hagyományos fekete. haverom koptatott, színes csizmája 2 évig bírta kb.)

2017. jan. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most nekem is steelem van 20 soros 4 csattal az oldalán. December elején vettem. Az orránál a bőr egy kicsit, alig láthatóan megsérült (gondolom koncert alatt, de nem biztos) ezen kívül semmi baja, pedig mindig abban vagyok.

Én is sok embertől hallottam, hogy fölleg a 20 sorosokban a cipzár hamar szétmegy.

Ha olyat veszel amiben nincs cipzár lehet, hogy több ideig bírja.

De itt az is igaz, hogy a régebbi gyártmányúak tényleg jobb minőséget képviseltek.

Ha nem hordod éjjel nappal akkor szerintem sokáig birni fogja.

Szerintem a pogót is nyugodtan csapathatod benne.

2017. jan. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van akinek bevált van akinek nem.
2017. jan. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!