Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk/lányok/akik még nem...

Fiúk/lányok/akik még nem döntötték el, titeket mennyire érdekel hogy idegenek mit gondolnak a kinézetetekről, öltözködésetekről?

Figyelt kérdés

Nyilván létezik aki hasznos építő kritikával állna eléd pl hogy őszintén nem áll jól a frizurád, szóval tényleg segíteni akar, de sok embert látok akik legszívesebben megmondanák másoknak hogy szerintük mit hordhatnak és mit nem, milyen ruhadarabokat van joguk hordani, mi az amit nem vehetnek fel mert "nem divatos" vagy nekik nem tetszik. Ti felveszitek bármennyire ezeket akár akaratlanul is?

Ps mielőtt nemi identitás és divat vita lesz az "akik még nem döntötték el"-ből, poénból mondtam, aki látta a Mr Tűsarok című filmet tudja miről beszélek


2017. jan. 23. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:

A legtöbb ember udvariasságból nem tesz megjegyzéseket mások öltözködéséről, még ha furának is tartják. Én például nő létemre sokszor nem értem, mit szeretnek a nők a pink színben. Ma a metróban láttam egy farmerkabátos nőt, a műszőrös gallérja rózsaszínű volt. Ilyet még sosem láttam és furcsának is találtam. Ha egy lány télen rövid szoknyát visel, akkor csodálkozom, hogy miért kell ilyet viselnie a hidegben, hisz felfázhat. Az emberek arcáról is leolvasom, hogy mit gondolnak mások ruhájáról. Én elegánsan szoktam öltözködni, többnyire fekete ruhákat viselek.

Nyáron meg az zavar, hogy egy pasi meztelen felsővel vagy kigombolt ingben mászkál az utcán. A nők meg kipakolják a mellüket -minek? :D

2017. jan. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én pasi vagyok és totálisan nem érdekel, hogy ki mit gondol az öltözködésemről.Azt veszek magamra ami nekem tetszik.D eaz alap, hogy tiszta és jó minőségű legyen.
2017. jan. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Belátásom szerint nem öltözködöm úgy, hogy bárkinek is szemet szúrjak. Persze biztos akad aki talál kifogásolni valót rajtam, de ezt nem szoktam észrevenni (vagy talán nem is akarom?)

Néha látom hogy az ellenkező nemből elismerően néz valaki, ami persze egy kis bumm az egómnak, de szerintem ez természetes.

Igen, jól esik ha megdícsérnek vagy egy jóképű srác megnéz, de egyébként saját magamnak öltözök és nem másoknak akarok imponálni. Elfogadom a tanácsot ha valami nem áll jól, ugyanis ha "beleszeretek" egy ruhadarabba, nem azt nézem, hogy nekem hogyan is áll. Ezért cipelek mindig valakit magammal, akinek van szeme hozzá.:)

Ha valami megfelel az alakomnak és az ízlésemnek, akkor is felveszem, ha ez a külsős szem akit elráncigáltam, azt mondja hogy neki nem tetszik (a saját ízlésének)

2017. jan. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A ruha az egyéniségünket szimbolizálja. Valakinek tetszik, valakinek nem. De az utcán beszólni egy nőnek vagy egy férfinak mert nem a mi ízlésvilágunk szerint visel dolgokat, az bunkóság egy kicsit szerintem. Persze magamban én is teszek néha megjegyzést emberekről, viszont sosem mondanám ki hangosan. Meg amúgy sem ismerheted őket, nem tudhatod hogy miért visel ezt meg azt. Itt egy példa erre a saját életemből:

Egy koncerten szerepeltem mint előadó, ahol nyílván szoknyában kellett fellépni. Nagyon sietnem kellett haza, ezért nem volt időm átöltözni, kint pedig eléggé hideg volt. Gondoltam egye fene, amúgy sem vagyok fázós típus, úgyhogy nekivágtam az útnak szoknyában. Ahogy sétálok, jön velem szembe egy pasi és pár megvető pillantás után így szól. "Fel fogsz fázni kislány"

Ott helyben úgy felpofoztam volna, ha megtehettem volna... Annál jobban semmi nem idegesít, minthogy idegen emberek olyanba ütik bele az orrukat, amihez semmi közük, ráadásul még tisztában sincsenek a helyzettel.

14/L

2017. jan. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A kérdésedre nem válaszolok. Bocsájs meg! Viszont meg kell írjam nem láttam még a Mr. Tűsarok című filmet, de neked hála mostmár igen. Nagyon élveztem! Köszi ;)
2017. jan. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!