Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Két stílus kozott vagyok....

Két stílus kozott vagyok. Melyiket valasszam?

Figyelt kérdés
Az elso az a tipikus yezzy cipos, csonadragos, hosszu polos, sildes sapis stilus a masik pedig az elegans zaras, inges stilus. Tudnatok erveket hozni, hogy melyiket valasszam?

2017. jan. 24. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Az ingeset. Ha az elsőt választod, pár év múlva szégyellni fogod a mostani fotóidat; meg cserélhetsz majd ruhatárat ha kinövöd.
2017. jan. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
miért kéne választani? mindig azt veszed fel amelyikhez kedved van. csak alkalomhoz illően öltözz és kész. ha amúgy mindkettőben jól érzed magad.
2017. jan. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Nekem van mindkettőből.Azt vedd ami tetszik,kényelmes és jól érzed benne magad.
2017. jan. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minek választani? Hordd azt ami tetszik, ha egyik nap ilyen stílusú a másik nap meg olyan, akkor ez van, kit érdekel. Ha azt kérdezed a kettő közül nekem melyik tetszik jobban, akkor azt mondom, hogy az elegáns, de itt a te véleményed számít. Én például elég vegyesen öltözök, van amikor blúzban vagyok, elegánsan, van amikor a rocker cuccaimat hordom, van amikor csipkés felsőt szoknyával, máskor meg fiús az összeállításom, leginkább uniszex vagy akár férfi darabokkal. Néha szeretem ötvözni is a dolgokat, persze a jó ízlés határain belül.
2017. jan. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek
2017. jan. 25. 19:26
 6/7 anonim ***** válasza:
És ennek a keveréke? Na az már stílus :)
2017. jan. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tényleg! :D öltönyös yeezy
2017. márc. 14. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!