Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy bírják ki egyesek rövid...

Hogy bírják ki egyesek rövid nadrágban szoknyában pucér lábbal kint a városban?

Figyelt kérdés
2017. jan. 27. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Tudod, 3 élőlény van, ami nem fázik a hidegben.

A pingvinek, a jegesmedvék, és a r...ncok.

2017. jan. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:
89%
Ne csináljatok már úgy, mintha nem a hetero fehér fiúk lennének az elsők, akik rövidnadrágban meg tank topban rohangálnak kint az első enyhe március eleji napsütésben :D
2017. jan. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát akkor már más made most?
2017. jan. 27. 13:24
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#2 ez hogy jön ide? és miért fontos kiemelni, hogy hetero és fehér? nem full mindegy??


amúgy nem tudom, én nadrágban is fázok. kérdezd őket.

2017. jan. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%
Honnan veszed, hogy a szoknya alatt nincs harisnya? Én is olyat hordok, ami úgy látszik, mintha nem lenne rajtam, mert számomra szoknyához ez a legesztétikusabb. Sajnos a munkám megköveteli, hogy télen is így járjak, persze ha sétálgatni megyek, vagy bárhova máshova munkán kívül, akkor nem így öltözöm. Fázni fázom, amíg beülök az autóba, vagy ha napközben el kell szaladnom valamiért, de sajnos ez van.
2017. jan. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!