Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A hírességek hogyan állítják...

A hírességek hogyan állítják össze a ruhatárukat?

Figyelt kérdés

Rengeteg híresség van,aki egyszer felvesz egy ruhát, és utána többször már nem lehet rajta látni.

Hogy van ez? Eladják ezeket az egyébként sem olcsó darabokat használat után, vagy csak bérlik őket 1-2 alkalomra?

Ezeknek az ruháknak nagy része egyébként is minőségi, tehát évtizedekig kéne,hogy bírják, a viselőik pedig nem hiszem,hogy csak azért dobnák a szemétbe,mert egy nap után használhatatlan lesz.



2017. febr. 3. 14:47
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem bérlik csak.
2017. febr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Egy rádióműsorban beszéltek nemrég egy ruhatervezővel, aki, vmi ilyesmi volt, hogy megelégelte, hogy mindig olyan van, hogy odaadja egy használatra a vadiúj ruhát egy sztárnak, és akkor mondja, hogy majd később kifizeti, de aztán mégse fizeti ki, vagy csak egy részét elküldi valaki mással; meg olyanról is szó volt, hogy odaad szintén ugyanígy ruhát egy sztárnak, és akkor ő meg bele is pukizhat, bele is izzadhat, és utána visszahozza a ruhát, és hogy az is milyen dolog már , hogy utána vadiújként eladni a ruhát, mert el szokták, de ő most már nem fogja.
2017. febr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
*Ja meg még talán (2.vagyok), esetleg szokott lenni olyan is, hogy talán odaad valakinek ajándékba egy sztárnak egy ruhát, hogy reklámozza az ő márkáját. Vagy hogy pl modell valaki, és csinálnak vele adott ruhákban egy fotósorozatot, és azt adják ajándékba oda neki, merthogy pl nekik esetleg már nem kell, vagy, hogy reklámozza szintén ebben az esetben is; vagy hogy egy színész esetleg megkapja az összes adott filmben használt ruháját. Mondjuk ezeket én nem tudom.
2017. febr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom elvonatozik valami személyvonattal valami turihoz.
2017. febr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!