Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Piros Hunter csizma ciki?

Piros Hunter csizma ciki?

Figyelt kérdés
Amikor a piros gumicsizmam van rajtam zavarba ejtően bámulnak, multkor beszolt egy paraszt 😀, hogy mehetek benne ganézni.. Én nagyon szeretem, nem is egy gagyi valami. De kezdem azt hinni, hogy gáz.. Egyébként fekete zoknijaval viselem. Amugy fel fogom venni ezek utàn is, de érdekelne a vélemènyetek. Köszi

2017. febr. 8. 01:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem ciki, cuki.
2017. febr. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem ciki, de a fekete zokni mennyiben lényeges?
2017. febr. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem alapból nem tetszenek a gumicsizmák, az hogy drága volt, az meg nem jelent semmit.
2017. febr. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy azért szólnak be, mert piros. Egyszerűen a gumicsizma sokaknak a mezőgazdasági munkához való viselet.

De ettől még nyugodtan hordjad, ha neked tetszik.

2017. febr. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, praktikus is.
2017. febr. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
86%
Nekem is Hunter van,szintén piros,meg egy fekete.En nagyon szeretem,engem is szóltak már le nem egyszer,hogy gumicsizmát a parasztok hordanak.Kislányom 10 hónapos,nem rég kaptunk egy mini Huntert,már csak amiatt is hogy össze tudjunk öltözni fogom felvenni,de akkr is felvenném ha senkinek nem tetszene.Nekem tetszik,hordom.Ne foglalkozz ezzel😉
2017. febr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A zoknit azért írtam, mert rahajtva hordom, nekem bélés nélkül többnyire hideg. Amugy imádom esőben, hòban átgázolni benne😀 Az utolso komizò véletlen félre nyomtam , félig hasznosra, bocsi.Mellesleg iszonyat cuki lesz benne a kicsi, az is nagyon tetszik mikor szülő gyerekkel összeöltözik. Ja és még az juott eszembe erről a témáròl, hogy csak itthon megy ez a beszolok, hogy néz ki, megbámulom. Éltem Londonban ott nincs ilyen,
2017. febr. 9. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!