Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok/nők, ti szoktatok...

Lányok/nők, ti szoktatok férfipólókat hordani?

Figyelt kérdés

2017. febr. 10. 20:06
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
55%
Igen, többnyire edzéshez, vagy takarításhoz. Sőt, férfi (skinny) farmert is szoktam, mert sokkal jobb anyagúak, mint a női.
2017. febr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 A kérdező kommentje:
És csak passzos méretűt szerettek hordani, vagy nem baj ha egy kicsit bő rátok?
2017. febr. 10. 20:10
 3/64 anonim ***** válasza:
62%
Nem szoktam.
2017. febr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
71%
Otthon simán. :)
2017. febr. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
77%

Néha, ha valaki beszól érte nem kell foglalkozni vele.

Én alapból szeretek passzentos ruhákat hordani szóval csak akkor veszek férfi pólót ha nagyon nagyon megtetszik a minta de nincs nőiben vagy sokkal drágább (pl spiral direct pólók ahol egy csomó minta csak ilyen csipkés drága női felsőn van, női pólón nincs). De amúgy ráveszek egy kardigánt és máris csak az eleje látszik, az hogy férfi szabása van nem. De van olyan férfi pólóm is ami tökéletesen rám simul.

2017. febr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
37%
Szoktam de csak otthonra illetve alváshoz. Városba soha nem venném fel.
2017. febr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
91%
Alváshoz:D
2017. márc. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
92%
Igen, otthonra. Attól függ hogy mihez van kedvem, de ha férfi pólóhoz, akkor jó bőt, nem pedig passzentosat.
2017. márc. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 Metionin ***** válasza:
88%

Sok férfipólón jobban tetszik a minta, mint ami a nőiken van. Szívesen felvenném a férfi pólót, de a méretezésük miatt nincs rá lehetőségem (XS női méretet hordok, szóval a férfi XS is térdig/könyökig ér rajtam). Viszont régebben voltak 152-es kisfiú zenekaros pólóim :D


Ám épp minap gondolkodtam, hogy gáz lenne-e kisfiú nadrágot venni. A nőiből az XS-el az a bajom, hogy hosszban és derékban jók, de mivel mind skinny, a vádlim nem fér el benne kényelmesen. A kisfiú gatyák kevésbé tűnnek szűknek és egy sima fekete farmernél nem hiszem, hogy feltűnne.

2017. márc. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
82%
szoktam. itthonra is, de suliba is elmegyek bennük ha olyan hangulatom van.:)
2017. márc. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!